در بازار خودرو در شرایطی که پراید ۱۳۱ به رغم توقف چندماهه تولید همچنان کف قیمت بازار را به خود اختصاص می‌دهد در مهر ۹۹ به‌طور میانگین با قیمت ۱۲۷ میلیون تومان در بازار موجود بود. اما همین خودرو در آبان ماه ریزش قیمت را تجربه کرد و قیمتش تا ۹۷ میلیون تومان کاهش یافت.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

قیمت پراید شدیدا سقوط کرد.قیمت پراید در این ماه روند ریزشی داشته است.قیمت پراید با افزایش شدید خود در سال 99 با واکنش های زیادی مواجه شده بود . قیمت پراید فعلا روند نزولی به خود گرفته است.جدیدترین قیمت پراید را در ادامه مشاهده می کنید.

قیمت پراید

در حالی که بازار همچنان با روند کاهش قیمت خودرو مواجه است قیمت دومین مدل از پراید نیز در آستانه بازگشت به زیر ۱۰۰ میلیون تومان قرار گرفت.

دومین مدل پراید آماده سقوط به زیر ۱۰۰ میلیون

در حالی که چهارشنبه گذشته قیمت پراید ۱۳۱ از سد حمایتی ۱۰۰ میلیون تومان عبور کرده و پس از بیش از دو ماه به ۹۷ میلیون تومان رسید، دیروز شنبه و در نخستین روز هفته جاری کاهش قیمت بیشتری را نیز به خود دید و تا ۹۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان افت قیمت داشت.

در همین حال دیروز قیمت پراید ۱۳۲ نیز آماده ورود به کانال ۹۰ میلیون تومان شد. روند کاهشی قیمت خودرو موجب شد تا قیمت اعلامی این مدل پراید روی مرز ۱۰۰ میلیون تومان عنوان شود. در صورتی که عوامل موثر در کاهش قیمت خودرو پایدار بماند، ورود قیمت پراید ۱۳۲ ظرف امروز یا فردا به زیر ۱۰۰ میلیون اتفاقی قابل پیش‌بینی است.

همچنین قیمت پراید ۱۵۱ یا همان وانت پراید نیز روند کاهشی را دنبال کرد و دیروز هر دستگاه وانت پراید به قیمت ۱۰۵ میلیون تومان اعلام قیمت شد.