رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری شخصی که برای گرفتن زهرچشم از شاکی از وی زورگیری کرده بود، خبر داد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

سرهنگ کارآگاه "علی کنجوریان" گفت: ساعت ۲۲: ۳۰ نهم فروردین ماه شخصی ۲۹ساله تبعه کشور افغانستان ضمن تماس با مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ و مراجعه به گشت کلانتری ۱۳۲ نبرد مدعی شد، در خیابان ده حقی در حال گذر بودم، که ناگهان یک نفر قوی هیکل در حالی که سلاح سردی در دست داشت جلوی من را گرفت و پس از مصدوم کردنم مبلغ پنج میلیون تومان پول نقد من را سرقت و متواری شد.

زورگیری با سلاح سرد / قصاب تهرانی انتقام گرفت

رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی پایتخت افزود: با دستور مقام قضائی پرونده برای رسیدگی تخصصی به پایگاه ششم پلیس آگاهی ارجاع شد و کارآگاهان برای بررسی موضوع به نشانی محل جرم مراجعه و موفق شدند تصویری از سارق را به‌دست بیاورند.

این مقام انتظامی بیان کرد: با تصویر به‌دست آمده از سارق و دیگر سرنخ‌های موجود از صحنه سرقت کارآگاهان موفق شدند هویت سارق را شناسایی کنند.

سرهنگ کنجوریان گفت: هادی که دارای سه فقره سابقه کیفری در خصوص نزاع و درگیری و مواد مخدر بود با هماهنگی قضائی تحت تعقیب کارآگاهان قرار گرفت و مخفیگاه وی در بلوار ابوذر شناسایی و در یک عملیات پلیسی وی در مخفیگاهش دستگیر شد.

 با انتقال متهم به پلیس آگاهی وی به جرم ارتکابی اعتراف و اظهارکرد: در یک قصابی کار می‌کردم و مدتی بود که شاکی مشتری‌های من را به من بدبین کرده بود و به آنها گفته بود گوشت یخی به شما می‌فروشد و من تصمیم گرفتم به او درس عبرت بدهم که ضمن مجروح کردن وی مبلغی پول نقد، که همراه وی بود را سرقت کردم.

رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی در پایان گفت: با اعتراف صریح هادی به بزه انتسابی پرونده به بازپرسی دادسرای ناحیه ۳۴ تهران ارسال و متهم با صدور قرار مجرمیت روانه زندان شد.