وزیر تعاون دولت اصلاحات معتقد است که عارف باید در قبال اقداماتش در مجلس دهم عذرخواهی کند.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

علی صوفی وزیر تعاون دولت اصلاحات با اشاره به صحبت‌های عارف مبنی بر لزوم عذر خواهی اصلاح طلبان از مردم به سبب عملکرد دولت روحانی، گفت: طبعا به سبب خلف وعده‌های روحانی و نارضایتی که در بین مردم به وجود آمده به آبروی تمام حامیان روحانی لطمه وارد شده است.

او ادامه داد: اصلاح طلبان به سبب عملکرد قابل قبول روحانی در دوره اولش، در دور دوم هم بدون تضمین از او حمایت کردند و روحانی هم تمام قید و شرط‌هایی را که در دوره اول رعایت می‌کرد در این دوره زیر پا گذاشت و اعتبارش هم نزد مردم پایان یافت.

صوفی افزود: مردم از اقدامات داخلی و اقدامات خارجی دولت روحانی ناراضی هستند، کمااینکه خروج آمریکا از برجام و اعمال تحریم‌های سنگین و شکننده آمریکا هم دست به دست هم داده تا ما یک وضعیت نا به سامان را در کشور تجربه کنیم؛ متاسفانه به نظر می‌رسد که رضایت مردم دیگر برای روحانی اهمیتی ندارد، اما اصلاح طلبان اینگونه نیستند و تمام سرمایه‌شان مردم هستند.

وزیر تعاون دولت اصلاحات گفت: متاسفانه روحانی ضربه سختی به اعتبار جریان اصلاحات وارد کرده و از همین رو عارف این صحبت را مطرح کرده است، اما بعید می‌دانم روحانی اهل عذرخواهی و یا اصلا پشیمان باشد، اگرچه طرح این موضوع از سوی عارف هم خود امری قابل توجه است، زیرا خود او هم باید در قبال اقداماتش در مجلس دهم عذرخواهی کند.

دبیرکل حزب پیشرو اصلاحات اضافه کرد: آقای عارف الان درصدد شرکت در انتخابات است و از همین رو صحبت‌هایش هم شائبه تبلیغات انتخاباتی دارد، کمااینکه الان در موقعیت اجرایی نظیر مجلس قرار نداشته تا به این وسیله ثابت کند که صحبت‌هایش به سبب تبلیغات انتخاباتی نیست؛ از همین رو صحبت‌هایش بیشتر بار تبلیغاتی دارد.