عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: دشمن خارجی به ما نگفته است پراید بُنجل۷ میلیونی را صدو سی میلیون بفروشیم و کک وجدان هیچ کسی گزیده نشود.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش خانه ملت؛ سارا فلاحی گفت: بنده طرفدار توهم تئوری توطئه نیستم؛ اما معتقد هستم امروز کاسه‌ای زیر نیم کاسه است که برخی خدمات این نظام و انقلاب را در پستوهای بی‌کفایتی خود به اسارت

گرفته اند. این نماینده مردم در مجلس یازدهم با بیان

اینکه دشمن، دشمن است و کارش دشمنی است، تاکید کرد: کجا دشمن خارجی به ما گفته است پراید بُنجل ۷ میلیونی را ۱۳۰۰۰۰۰۰۰ بفروشیم و کک وجدان هیچ کسی گزیده نشود. کدام دشمن خارجی ما گفته است که فرزندان برخی مسئولین رده بالای این مملکت به مراکز جاسوس پروری انگلیس، آمریکا و کانادا بروند؛ سبک زندگی شان عوض شود،باورهایشان عوض شود و بعد به عنوان سفیران دشمن برگردند و دوباره با رانت پدرانشان در فضای سیاسی و اقتصادی این سرزمین جاخوش کنند؟ پدرانشان اینجا مرگ بر آمریکا بگویند و فرزندانشان آنجا به ریش این مملکت بخندند.فلاحی در ادامه افزود: کجا دشمن خارجی ما گفته است که بورس را به قتلگاه سرمایه‌های مردم تبدیل کنیم؟کجا دشمن خارجی به ما گفته است که شعبان بی‌مخ‌هایی را به جان اقتصاد این سرزمین بیندازیم و هر روز یک کودتای جدید علیه اقتصاد این مردم ارائه می‌دهند.کجا دشمن خارجی به ما گفته است که چشم بر خون شهدا و خدمات این نظام و این انقلاب بسته شود و مردم نسبت به آینده خود ناامید شوند؟وی مطرح کرد: برادران و خواهران؛ قانون مصوب کنیم، طرح‌های فاقد اولویت را کنار بگذاریم،به سفره‌های مردم، اقتصاد معیشت به خطر افتاده مردم توجه بکنیم،ضرب‌الاجل مشخص کنیم. روش کمیسیون داری را عوض کنیم،نگذاریم وزیری بیاید و بگوید و برود و او را به خیر و ما را به بی‌خیالی.