دیده‌بان ایران/ نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم از بی تدبیری های دولت و القا یاس و ناامیدی از سوی دولت در 8 سال به تنگ آمدند و بالاخره صدای اعتراضشان بلند شد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

«حسین میرزایی» با اشاره به واکنش رسانه های اصلاح طلب و حامیان دولت به راهپیمایی 22 بهمن در اصفهان گفت: به نظر می رسد بعضی ها مثل آقای رئیس جمهور که صبح جمعه بیدار شدند و خبر دار شدند که قیمت بنزین تغییر کرده در خصوص توهین به رئیس جمهور هم تازه از خواب بیدار شدند زیرا فراموش کردند باب توهین در کشور از کجا باز شد.

وی با اشاره به اینکه باب توهین کردن، تمسخر کردن و به استهزا گرفتن را اصلاح طلبان در کشور باز کردند ادامه داد: توهین در هیچ شرایطی پسندیده نیست اما توهین به ناحق را جریان اصلاح طلب در کشور باز کردو هنوز هم این توهین ها را ادامه می دهند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس با اشاره به اینکه آقای روحانی از ابتدای آغاز دولت توهین به منتقدان را مسیر حرکت خود قرار داد ادامه داد: هر کسی باد بکارد طوفان درو می کند، توهین به رئیس جمهور را تایید نمی کنیم اما بساط توهین کردن در کشور را جریان اصلاحات گستراند.

میرزایی در گفت وگو با راه دانا با اشاره به اینکه راهپیمایان 22 بهمن توهین نکردند بلکه مطالبه خود را مطرح کردند ادامه داد: اظهاراتی که  امروز به اسم توهین به رئیس جمهور در رسانه ها مطرح شده و از وزیر نفت تا هیئت وزیران و معاون اول رئیس جمهور به دنبال متهم می گردند توهین به رئیس جمهور نبود، توهین یعنی کسی از جایگاهش پایین بیاید و تعظیم یعنی کسی را از جایگاهی که در آن هست بالاتر بردن، کسی به رئیس جمهور توهین نکرد بلکه تقاضای تمام شدن دوران ریاست جمهوری آقای روحانی را داشتند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به اینکه آقای رئیس جمهور زمانی که اقتصاد کشور را در داخل رها کرد و همه چیز را به برجام گره زد باید به این جا فکر می کرد که مردم توان فشار اقتصادی و معیشتی مضاعف را ندارند تصریح کرد: مردم از بی تدبیری های دولت و القا یاس و ناامیدی از سوی دولت در 8 سال به تنگ آمدند و بالاخره صدای اعتراضشان بلند شد.