پس از پایان یافتن مهلت ثبت نام خودروهای تا ۱۰۰ میلیون تومان ارزان‌تر ایران‌خودرو، قرار است طبق قرار قبلی امروز قرعه‌کشی این خودروها انجام شود. در آخرین قرعه‌کشی خودروسازان درحالی که ۳٫۵ میلیون نفر ثبت نام کرده بودند اما تعداد برندگان به ۱۵ هزار نفر هم نمی‌رسید.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

امروز قرعه کشی محصولات ایران خودرو انجام می شود. پایگاه ایران خودرو تاکید کرده، پس از واریز وجه توسط متقاضی نیز پیامک تایید واریزی برای وی از سرشماره یادشده ارسال می‌شود. در قرعه کشی ایران خودرو حتما باید فردی که نام نویسی کرده است دارای گواهینامه باشد. تاکنون در قرعه کشی ایران خودرو مدل های مختلف این شرکت به مردم واگذار شده است. قرعه کشی ایران خودرو به این صورت است که به صورت 90 روزه و فوری خودرو تحول داده خواهد شد. 

ایران خودرو

خودروسازان در بدترین شرایط مالی به سر می‌برند. ۴۳ هزار میلیارد تومان زیان تنها بخشی از کارنامه سیاه آنهاست اما با وجود این، در روزهای اخیر همچنان سیاست پیش‌فروش خودروهای ارزان‌تر از بازار را در برنامه خود داشته‌اند.

پس از پایان یافتن مهلت ثبت نام خودروهای تا ۱۰۰ میلیون تومان ارزان‌تر ایران‌خودرو، قرار است طبق قرار قبلی امروز قرعه‌کشی این خودروها انجام شود. در آخرین قرعه‌کشی خودروسازان درحالی که ۳٫۵ میلیون نفر ثبت نام کرده بودند اما تعداد برندگان به ۱۰ هزار نفر هم نمی‌رسید.

ثبت نام خودروهای فروش فوق‌العاده ایران‌خودرو که از روز چهارشنبه آغاز شده بود، دیروز به اتمام ‌رسید تا  امروز با قرعه‌کشی برندگان آن مشخص شوند. در این طرح خودروها تا ۱۰۰ میلیون تومان ارزان‌تر از بازار به فروش می‌رسد.

ارزان‌ترین خودرو در این فروش سمند ال ایکس است که حدود ۸۰ میلیون تومان ارزان‌تر از قیمت بازار و گران‌ترین خودرو در این فروش سورن پلاس است که حدود ۱۰۰ میلیون تومان ارزان‌تر از بازار است.

ایران خودرو

پیش از این، در آخرین طرح پیش‌فروش خودروسازان بیش از ۳٫۵ میلیون نفر متقاضی شرکت کرده بودند اما خودروساز سایپا تنها به ۱۵ هزار نفر خودرو داده بود. در طرح اخیر نیز به نظر می‌رسد با وجود ثبت‌نام میلیونی حداکثر ۱۵ هزار نفر برنده شوند. کسانی قرار است برنده شوند که شرایطی از جمله نداشتن خودرو شخصی را داشته باشند.

در این طرح، شش محصول ۲۰۶ صندوق‌دار، پژو پارس بنزینی، سمند ال‌ایکس، سورن پلاس، رانا پلاس و دنا پلاس با موعد تحویل حداکثر ۹۰ روزه عرضه می‌شود.

ایران خودرو

کسانی که در این قرعه‌کشی ثبت نام کرده‌اند امشب می‌توانند لیست برندگان را در اینجا ملاحظه کنند. قرار است برندگان بخشنامه ۴۳۵۷ تا پایان امشب منتشر شود.