امیر نصیرزاده گفت: به جرأت امروز می‌گویم که دانشجویان ما از بهترین‌های رشته خود در داخل کشور و حتی در سطح جهان هستند.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران صبح امروز یکشنبه ١٠ اسفندماه در مراسم اختتامیه دومین دوره مسابقات سراسری دانشجویان دانشگاه های افسری ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: امیدوارم که با این فعالیت های مفید و موثر ارتش جمهوری اسلامی ایران در دانشگاه‌ها روز به روز شاهد ارتقا و تعالی دانش و مهارت کارکنان و افسران ارتش باشیم.

وی ادامه داد: مطابق با فرمان فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی، امروز از مجموعه‌های تربیتی برای تربیت نیرو‌های ولایتمدار، سلحشور و توانمند گام برمی‌داریم و در این مسیر با حمایت سازمان عقیدتی سیاسی و حفاظت اطلاعات در دانشگاه‌ها پیش می‌رویم. امروز دانشگاه‌های ما از برنامه‌های مطلوبی در راستای رشد و تعالی دانش نظری و مهارتی برخوردارند و برنامه‌ها را در این جهت تنظیم کرده‌ایم.

امیر سرتیپ نصیرزاده گفت: امروز دانشجویان ما در ساخت تجهیزات دفاعی مورد نیاز مشارکت می‌کنند. به جرأت امروز می‌گویم که دانشجویان ما از بهترین‌های رشته خود در داخل کشور و حتی در سطح  جهان هستند؛ چرا که این عزیزان مهارت را در کنار دانش نظری می‌آموزند و کارگاه‌های موثری امروز در اختیار دانشجویانمان قرار گرفته است.

وی افزود: برخی از دانشگاه های کشور امروز از ما در خواست ساخت یک قطعه از موتور جت دارند؛ در حالی که امروز برخی کارگاه‌های دانشگاه‌های ما قادر به ساخت نسل‌های مختلف موتور‌های جت هستند و از مطالبات جدی ما این است که مسئولان آموزش، ساعات آموزش کارگاهی را افزایش دهند. دانشگاه‌های ما آموزش‌های اساسی را ارائه می‌دهند و ما مطابق با اجرای برنامه‌های آموزشی همچون گذشته از افسران توانمند، سلحشور و ولایت‌مدار که موجب افزایش قدرت نظامی و قدرت ملی ما خواهند شد، استفاده خواهیم کرد.