فردا/ فعال سیاسی نزدیک به علی لاریجانی، حرکت روزنامه اعتماد را نوعی ناجوانمردی و بداخلاقی سیاسی خواند.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی درباره ادعای روزنامه اعتماد که از قول لاریجانی مطرح کرده «اگر جهانگیری بیاید من نمی‌آیم» گفت: باید باهوش بود، روزنامه آقای حضرتی رویکرد و مشی اصلاح طلبانه دارند و احتمالا با درج این گزارش یک اقدام تاکتیکی به لحاظ سیاسی برای تخریب آقای لاریجانی انجام داده است.

وی گزارش روزنامه اعتماد را اقدامی سیاسی خواند و افزود: آقای لاریجانی اینقدر ناشی نیست که الان این را بگوید، اگر او در حساب و کتاب شخصی اش هم به این نکته رسیده باشد که با آمدن اسحاق جهانگیری یک سبد رأی بزرگ را از دست می دهد، من نمی توانم قبول کنم آقای لاریجانی الان این را بیان کند چون آقای لاریجانی در صحبت هایش اشراف به مکان و زمان دارد.

این فعال سیاسی نزدیک به علی لاریجانی تأکید کرد: طرح چنین صحبتی که «اگر جهانگیری بیاید من نمی آیم» جایش امروز نبوده و نیست. به نظر می رسد گزارش روزنامه اعتماد نوعی ریل گذاری سیاسی است. یعنی من نمی توانم بپذیرم که آقای لاریجانی مطلبی را اینقدر صریح بگوید، آن هم مطلبی که می داند برایش خیلی هزینه دارد چون این صحبت او را به شدت تخریب و طرفدارانش را شل می کند.

جعفرزاده حرکت روزنامه اعتماد را نوعی ناجوانمردی و بداخلاقی سیاسی خواند و ادامه داد: برخلاف برخی کاندیداها که این روزها روستاگردی می کنند، علی لاریجانی با سکوتش خیلی داشت اقتدار و جایگاه سیاسی اش را بالا می برد. در واقع این تدبیر آقای لاریجانی داشت نشان می داد که هوش سیاسی بالایی دارد. الان پخش شدن چنین مطلبی از زبان او بازی دوسر باخت برای آقای لاریجانی است.