لارا ترامپ، عروس دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا، به عنوان مجری شبکه خبری فاکس استخدام شد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

این خبر طی بخشی از برنامه «فاکس و دوستان» اعلام شد که از خانم ترامپ دعوت کرده بود تا درباره مساله افزایش عبور مهاجران از مرز جنوبی تحت دولت بایدن صحبت کند. 

اینسلی ارهارت، میزبان برنامه گفت: «بگذارید لارا ترامپ، مشاور ارشد سابق ستاد انتخاباتی ترامپ را دعوت کنیم و ما خبر بزرگی هم برای شما داریم، او اکنون از مجریان شبکه خبری فاکس خواهد بود. به خانواده ما خوش آمدی لارا!» 

خانم ترامپ پاسخ داد: «من هم خیلی هیجان دارم به خانواده فاکس بپیوندم. به نحوی احساس می‌کنم اکنون برای مدتی طولانی است که عضو غیررسمی این خانواده بوده‌ام.» 

خانم ترامپ که همسر اریک ترامپ است، به شوخی گفت قبلا حراست این شبکه از او پرسیده است که آیا «یک کلید برای خودش می‌خواهد» چون او سابقا مهمان همیشگی برنامه‌های «فاکس و دوستان» و سایر برنامه‌های شبکه خبری فاکس طی پنج سال گذشته و ریاست جمهوری ترامپ بود. 

لارا ترامپ، پیش از پیوستن به تیم انتخاباتی رئیس جمهور سابق، هیچ تجربه‌ای در کار کردن برای دولت نداشت. مشاغل سابق او شیرینی‌پزی، مربی خصوصی و تهیه‌کنندگی تلویزیون بود تا آن که به عنوان مشاور به ستاد انتخاباتی ترامپ پیوست. 

مانند سایر اعضای خانواده ترامپ، خانم ترامپ روی شهرت سیاسی پدرشوهر خود سرمایه‌گذاری کرد و سعی کرد تا محبوبیت خود را در بین رای‌دهندگان محافظه‌کار افزایش دهد. 

اخیرا خانم ترامپ همچنین فاش کرد که قصد دارد در انتخابات سنای ایالت کارولینای شمالی شرکت کند ولی هنوز تصمیم رسمی او در این زمینه اعلام نشده است. 

وقتی خانم ترامپ روز شنبه با شبکه نیوزمکس صحبت می‌کرد گفت تصمیم‌گیری درباره شرکت در انتخابات سنا ممکن است «خیلی زود» اتفاق بیفتد. 

خانم ترامپ به کارل هیگبی، میزبان گزارش شنبه این شبکه گفت: «هنوز آماده نیستم که درباره هیچ چیزی اعلامی رسمی کنم کارل، ولی این مورد مساله‌ای است که شدیدا آن را مد نظر دارم. خیلی دوست دارم نماینده مردم ایالت مادری خود، کارولینای شمالی باشم اما همان طور که می‌دانی این تصمیم بزرگی است. چنین تصمیمی به معنی تغییراتی بزرگ برای خانواده ما است.» 

او افزود: «ما در حال رتق و فتق امور هستیم و امیدوارم تصمیم خود در این زمینه را به زودی رسما اعلام کنم.»  پت مک‌کروری، فرماندار جمهوری‌خواه سابق ایالت کارولینای شمالی نیز اظهار داشته که ممکن است در انتخابات سنای این ایالت در سال ۲۰۲۲ شرکت کند که ممکن است بر تصمیم خانم ترامپ اثر گذارد. 

خانم ترامپ اگر تصمیم به شرکت در انتخابات بگیرد برای کرسی سناتور ریچارد بر جمهوری‌خواه رقابت خواهد کرد، سناتوری کارکشته که اعلام کرده است در سال ۲۰۲۲ از این سمت بازنشسته خواهد شد.