فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در جنگ ۱۲ روزه اثبات شد که فلسطینی‌های قهرمان باید در فکر اداره کل سرزمین خود باشند و رژیم صهیونیستی نیز باید از الان به فکر ترک این سرزمین باشد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به‌گزارش ایسنا، سردار اسماعیل قاآنی در آیین بزرگداشت چهلمین روز شهادت سرلشکر شهید حجازی گفت: هنوز چهلم شهادت این شهید عالیقدر نگذشت که صحنه‌ای به‌وجود آمد و جهان اسلام و همه حق‌طلبان جهان، از مقاومتی که در سرزمین فلسطین انجام شد احساس سربلندی کردند. اینها تنها بخشی از خدماتی است که شهیدان عالیقدر ما شهید سلیمانی و شهید حجازی به جبهه مقاومت کرده‌اند. سردار قاآنی افزود: در سه روز اول نبرد فلسطینیان با رژیم صهیونیستی به اندازه تمام جنگ ۲۲ روزه موشک به سمت سرزمین‌های اشغالی شلیک کردیم که این اقتدار جبهه مقاومت است و معنی فرمایش رهبر معظم انقلاب که فرمودند «دست این بچه‌ها را حاج قاسم پُر کرد» و این دست پر در این جنگ ۱۲ روزه خودش را نشان داد. او ادامه داد: شاید برای شما جالب باشد زیرا این مطالب را در رسانه‌ها نمی‌گویند. سنگین‌ترین گلوله‌های مقاومت فلسطین، آخرین گلوله‌هایی بود که به سرزمین‌های اشغالی زده شد که این نشان‌ از قدرت، قوت و تعریف درست مقاومت است.

سردار قاآنی تأکید کرد: بیش از سه هزار موشکی که از سمت مقاومت به سرزمین‌های اشغالی شلیک شد، تولید شده در همین جغرافیا است. از امروز به بعد پیام مقاومت به فرزندان فلسطینی این است که برنامه‌ریزی‌هایتان باید برای اداره کل فلسطین باشد و بدون شک و تردید رژیم صهیونیستی باید به زمانی فکر کند که این سرزمین دیگر در کنترل و اختیار آنها نیست. به همه صهیونیست‌ها توصیه می‌کنم قبل از آنکه خانه‌هایی که در اروپا و امریکا و جاهای دیگر فروختید و به سرزمین فلسطین آمدید، گرانتر از امروز شود، برگردید و خانه‌های خودتان را مجدداً خریداری کنید. فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: رژیم صهیونیستی باید برای آن روزی که ذلیلانه این خاک را ترک می‌کند فکری کند و برادران ما در فلسطین از امروز باید برای آن روز برنامه‌ریزی کرده و با تدبیر اقدام کنند. فلسطینی‌ها در این جنگ ۱۲ روزه بسیاری از تأسیسات زیربنایی که می‌توانستند هدف قرار دهند را نزدند، زیرا زمان زیادی طول نخواهد کشید که خودشان از این تأسیسات استفاده خواهند کرد.