جانشین سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان گفت: در مکتب حاج قاسم هرکس که در انتخابات شرکت می کند و رای می دهد یک مدافع حرم محسوب می شود و در واقع لشکر سلیمانی‌ها در صف نخست حضور در عرصه انتخابات هستند.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

سرهنگ ابوالفضل طهماسبی، روز پنجشنبه در ویژه برنامه سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) که با حضور فرماندهان، مسوؤلین و سرگروه‌های تربیتی سپاه ناحیه ماهنشان در این شهرستان برگزار شد، با بیان اینکه در سیره امام راحل شرکت در انتخابات به عنوان تکلیف الهی مومنین و صالحین است، افزود: امروز تمام هجمه دشمنان برای ناامید کردن مردم جهت عدم شرکت در انتخابات است تا از این طریق بتوانند نظام مقدس جمهوری اسلامی را تضعیف کنند.  

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران ریشه در اعماق ایمان‌های مردم متدین ایران اسلامی دارد که امام خمینی (ره) آن را در قالب نظام جمهوری اسلامی تجلی دادند به مجاهدت های سردار دلها حاج قاسم سلیمانی اشاره کرد و اظهار داشت: باید زمینه حضور حداکثری واجدین شرایط در پای صندو. ق های اخذ رای را فراهم کرد.

طهماسبی افزود: انجام وظیفه در مقابل خواست دشمنان انقلاب، مجاهدت و عمل صالح است و در مقابل، کوتاهی و اشتباه در این امر ممکن است عواقب جبران ناپذیری داشته باشد لذا باید ارزش و اهمیت هر ساعت و لحظه این روزها را در چنین موقعیت خطیری بدانیم و در انجام وظیفه کوتاهی نکنیم.

جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با تجلیل از بصیرت، آمادگی و حضور پرشور مردم شهرستان ماهنشان در عرصه‌های حساس کشور یادآور شد: با عنایت خداوند متعال همچنان مردم فهیم این خطه شهید پرور و مجاهد استان شور و شعور حسینی پیشتازی خود را با حضور در پای صندوق‌های رای در ۲۸ خرداد نشان خواهند داد.

طهماسبی در ادامه به برگزاری کنگره ملی ۳۵۳۵ شهید استان زنجان اشاره کرد و افزود: تلاش در جهت بصیرت بخشی و آگاهی دهی به مردم و مقابله با شبهات و هجمه‌های فکری دشمنان از مصادیق اصلی پیروی از شهدا و زنده نگهداشتن راه شهدای عزیز است.

وی اظهار داشت: هزاران جوان پاک و مخلص فدا شدند تا این انقلاب به ثمر نشست، خدای متعال نیز با عطا کردن نعمت وجود امام خمینی (ره) و جانشین شایسته‌اش، امام خامنه‌ای (مدظله العالی)، نعمت را بر ما تمام کرد و امروز این انقلاب در موقعیت حساسی قرار گرفته است.