فرمانده سابق قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) با بیان اینکه آیت‌الله رئیسی در مبارزه با فساد زحمات زیادی کشیده است گفت: تشکیل دولت انقلابی راهکار حل مشکلات کشور است.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، سعید محمد ظهر امروز در جمع مدیران ستادهای مردمی انتخاباتی آیت‌الله رئیسی در استان کرمان با بیان اینکه امام خمینی (ره) در دوران سراسر طاغوت نهضت انقلاب اسلامی ایران را به پیروزی رساند اظهار داشت: حضرت امام (ره) با شعارهای انقلابی دل‌های مستضعفین عالم را به هم نزدیک کرد و این انقلاب را به پیروزی رساند.

وی با بیان اینکه مردم ما در آن دوران متوجه شدند که می‌توان در مقابل نظام سلطه و طاغوت ایستاد و پیروز شد افزود: انقلاب ما برای اینکه بتواند پایدار بماند باید دائما نقاط ضعف و قدرت آن پایش شود و هر جا که از مسیر انقلاب فاصله گرفتیم باید بلافاصله به مسیر انقلاب برگردیم.

 فرمانده سابق قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) با بیان اینکه مقام معظم رهبری امروز به صورت دقیق مسیر انقلاب را برای ما روشن کرده و باید در این راستا عمل کنیم افزود: کارگزاران نظام باید در راستای تحقق منویات و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب کار کنند تا به نتیجه برسیم.

وی با اشاره به اینکه از نحوه حکمرانی کارگزاران گلایه‌مند هستیم و کار به گروه و جناح خاص نداریم بیان کرد: دودسته بازی‌ها و دوقطبی کردن انقلاب را قبول ندارم؛ هدف ما تشکیل دولت انقلابی اسلامی است و ناامید نمی‌شویم.

محمد با بیان اینکه آیت‌الله رئیسی در مبارزه با فساد زحمات زیادی کشیدند و نزد مردم محبوب هستند گفت: حضرت آقا در بیانیه گام دوم انقلاب، ویژگی‌های دولت جوان انقلابی را ترسیم کردند.

وی با اشاره به اینکه مردم از نحوه رفتار کارگزاران ناراحت هستند که چرا در بین مردم حاضر نمی‌شوند و درددل مردم را نمی‌شنوند یادآور شد: شهید سلیمانی ارتباط بسیار نزدیکی با مردم داشت و در سخت‌ترین شرایط با خانواده شهدا ارتباط می‌گرفت.

فرمانده سابق قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) با بیان اینکه رفتار و منش شهید سلیمانی باید سرلوحه کار کارگزاران نظام جمهوری اسلامی قرار بگیرد افزود: امام جامعه چندین سال، شعار سال را با عناوین اقتصادی و با محوریت تولید نامگذاری می‌کنند اما مسئولان آن را در عمل اجرا نمی‌کنند.

وی با اشاره به اینکه قوانین مالیاتی و بیمه‌ای اشتباه، تولیدکننده را از پای در آورده است گفت: امیدواریم در آینده یک دولت انقلابی تشکیل شود تا بتواند مشکلات مردم و جامعه را حل کند و اعتقاد داریم که مشکلات کشور با نگاه به بیرون و بیگانگان برطرف نمی‌شود.

محمد با بیان اینکه استان کرمان یک استان معدنی است و وضعیت این استان نباید اینگونه باشد افزود: از ثروت و منابع خدادادی استان کرمان باید استفاده کرد و این ظرفیت‌ها باید بالفعل شود و با تأسف شاهدیم که کشاورزی استان کرمان رو به نابودی است و یکی از مشکلات استان نبود آب است که باید با اولویت بندی و تصمیم‌گیری به موقع موانع را برطرف کرد.

وی با اشاره به اینکه زمان زیادی تا برگزاری انتخابات باقی نمانده و باید با نیت خالص کار بر زمین مانده را انجام داد و پشت سر آیت‌الله رئیسی قرار بگیریم بیان کرد: تمام تلاش خودم را خواهم کرد تا انتخابات با مشارکت حداکثری برگزار شود و میزان رای مردم بسیار اهمیت دارد.

در این جلسه حجت‌الاسلام عبدالرسول الله‌وردی رئیس شورای هماهنگی ستادهای مردمی انتخاباتی آیت‌الله رئیسی در استان کرمان نیز با بیان اینکه باید در مسیر رشد و اعتلای شهدا و آرمان‌های شهدا جانفشانی کنیم اظهار داشت: در این روزها مردم تمام تلاش خود را گذاشته‌اند تا بار دیگر با حضور در صحنه انتخابات افتخارآفرینی کنند.

رئیس شورای هماهنگی ستادهای مردمی انتخاباتی آیت‌الله رئیسی در استان کرمان افزود: کارنامه مردم ایران در تمام عرصه‌های مختلف انقلاب درخشان است و قطعا با انتخاب اصلح مشت محکمی بر دهان دشمنان انقلاب خواهند زد.