فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به اهتمام پلیس برای برخورد با اراذل و اوباش و هرگونه ناامنی، گفت: با حضور مقتدرانه ماموران انتظامی، هیمنه اراذل و اوباش در استان شکسته شده و در یکسال گذشته ۱۲۰۰ نفر از این افراد دستگیر شده اند.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

سردار علی اکبر جاویدان در دیدار سرپرست سازمان قضائی نیروهای مسلح استان کرمانشاه اظهار کرد: امروز پلیس با چشمانی بیدار و با عزمی راسخ تر از گذشته بر رفتار مجرمان و خصوصا اراذل و اوباش اشرافیت کامل دارد.

وی ادامه داد: پلیس کرمانشاه مقتدرانه با اشرار و اراذل برخورد  کرده و اجازه عرض اندام و ناامنی به این افراد نمی دهد، کما اینکه خود آنها نیز به این نتیجه رسیده اند که در صورت ارتکاب جرم دیر یا زود باید تسلیم قانون شوند.

جاویدان با تاکید بر اینکه امنیت مردم خط قرمز پلیس است، افزود: تحت هیچ شرایطی اجازه ناامنی به مخلان نظم و امنیت عمومی نمی دهیم و در سال جدید هم برخوردهای قاطع تری با آنها صورت می‌گیرد.

رئیس پلیس استان کرمانشاه با اشاره به اینکه طرح برخورد با اراذل و اوباش از مرداد سال گذشته وارد فاز جدیدی شد، افزود: در همین راستا و طی یک سال اخیر حدود ۱۲۰۰ نفر از این افراد دستگیر شده اند.

وی همچنین از شناسایی تعدادی دیگر از اراذل و اشرار در سطح استان خبر داد و گفت: این افراد هم در صورتی که بخواهند دست از پا خطا کنند، با برخوردهای قاطعانه پلیس و دستگاه قضائی مواجه خواهند شد.