المیادین از تاکید رییس جمهوری منتخب ایران بر حمایت از فلسطین گفت

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

ایرنا- شبکه خبری المیادین گزارش داد که رییس جمهوری منتخب ایران در تماس تلفنی اسماعیل هنیه رییس دفتر جنبش مقاومت اسلامی(حماس) و زیاد النخاله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین با وی گفت: ایران به دفاع از فلسطین و حمایت از ملت آن ادامه می دهد.

به گزارش سه شنبه شب المیادین، سید ابراهیم رییسی تاکید کرد که ایران به دفاع از ملت فلسطین ادامه می دهد و در حمایت از ملت فلسطین تا آزادی قدس ثابت قدم می باشد.

وی همچنین پیروزی بزرگ مقاومت فلسطین در نبرد سیف القدس را تبریک گفت و افزود: این نبرد فصل تازه ای را در مبارزه علیه اشغالگران گشود و ثابت کرد که مقاومت گزینه راهبردی برای حل و فصل مساله فلسطین است.

رییسی همچنین ادامه محاصره نوار غزه از سوی رژیم صهیونیستی را محکوم و تاکید کرد که این محاصره با قانون بین الملل منافات دارد و باید پایان یابد.

بر اساس این گزارش، اسماعیل هنیه در تماس با سید ابراهیم رئیسی رییس جمهوری منتخب ایران پیروزی وی را تبریک گفت و باردیگر از ایران بخاطر حمایت از آرمان فلسطین تشکر و قدردانی کرد.

وی همچنین بر تحکیم روابط میان حماس و ایران تاکید کرد و به بررسی نتایج نبرد سیف القدس و پیروزی مقاومت و ملت فلسطین پرداخت.

زیاد النخاله دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین نیز پیروزی رییس جمهوری منتخب ایران در انتخابات اخیر را تبریک گفت و برای رییسی آرزوی موفقیت کرد.