باشگاه خبرنگاران/ یکی دیگر از اسرای فلسطینی که موفق به فرار از زندان رژیم صهیونیستی شده بود پس از فشار به خانواده اش، خود را تسلیم این رژیم کرد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به نقل از خبرگزاری فلسطینی معا، حسن شوکة اسیر فلسطینی که چندی پیش موفق شده بود همراه ۵ نفر از دیگر زندانیان از زندان فوق امنیتی رژیم صهیونیستی فرار کند و تحت تعقیب بود، در پی فشار‌های گسترده به خانواده اش، خود را به نظامیان رژیم صهیونیستی معرفی کرد.

نظامیان اشغالگر رژیم صهیونیستی بمنظور وادار کردن وی برای تسلیم شدن این اسیر فلسطینی که اهل بیت لحم است، همسرش را بازداشت کردند و از سوی دیگر نیز شمار بسیاری از نیرو‌های ارتش اسرائیل با یورش به منطقه شارع الصف، خانه این اسیر فلسطینی را محاصره کردند.

گفته می‌شود نظامیان اشغالگر رژیم صهیونیستی هفته گذشته نیز پدر و برادر وی را بازداشت کرده بودند.

حسن شوکة که بیش از ۱۳ سال است در زندان‌های رژیم صهیونیستی به سر می‌برد متاهل و دارای یک پسر و یک دختر است.

تاکنون چهار نفر از ۶ اسیر فلسطینی که توانسته بودند از زندان جلبوع در سرزمین های اشغالی که عمدتاً وابسته به جنبش جهاد اسلامی بودند، فرار کنند، توسط نیرو‌های امنیتی و پلیس رژیم صهیونیستی بازداشت شده اند.

این اسرا،از طریق تونلی که از داخل زندان به خارج آن حفر کرده بودند، موفق به فرار شدند.

فرار این اسرا از زندان علی‌رغم تدابیر شدید امنیتی در زندان جلبوع مسئولان رژیم صهیونیستی را سردرگم و بر آن داشته تا اقدامات کور و سرکوبگرانه خود علیه اسرای فلسطینی را تشدید کند.

درپی این رسوایی امنیتی برای رژیم صهیونیستی این رژیم به افزایش فشارها بر سایر اسیران فلسطینی در زندان های این رژیم روی آورده است.

یکی از مسئولان هیئت اسرای فلسطینی نسبت به وقوع انقلاب در زندان های رژیم صهیونیستی به دلیل اقدامات سرکوبگرانه هشدار داد.