پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

1

ما ایرانی ها همیشه دنبال راهی میانبر هستیم که بتوانیم زودتر به موفقیت برسیم. در رابطه با آزمون آیین نامه نیز این موضوع صدق می کند. با توجه به اینکه امتحان آیین نامه سخت و استرس زا می باشد، شرکت کنندگان دوست دارند که به سوالات این امتحان دسترسی پیدا کنند و شانس موفقیت و قبولی تان در آزمون را افزایش دهید. اگر دنبال سوالات لو رفته آیین نامه اصلی می گردید جای درستی آمده اید. به کمک سوالاتی که در پکیج سوالات آیین تست وجود دارد می توانید به صورت تضمینی در امتحان آیین نامه قبول شوید. بنابراین از شما دعوت می کنیم که در ادامه با ما همراه باشید.

آیا می توان سوالات لو رفته آیین نامه اصلی را پیدا کرد؟

واقعیت این است که منظور از سوالات لو رفته همان سوالات پرتکراری هستند که در سال های قبل در آزمون آیین نامه مطرح شده اند. با دسترسی به این سوالات با محیط امتحان و نحوه برگزاری آن آشنا خواهید شد و می توانید شانس قبولی خود را افزایش دهید. نمونه سوالات لو رفته آیین نامه شامل 600 سوال تستی به همراه جواب آن ها می باشد که مطالعه و یادگیری کامل آن ها تضمین می کند که به صورت 100 درصد در امتحان آیین نامه قبول شوید.

مطالعه سوالات لو رفته امتحان آیین نامه به تنهایی برای قبولی در امتحان کافی است؟

سوالاتی که داخل این پکیج قرار دارند از کتاب مطرح شده اند و جزو سوالات مهم و پرتکراری هستند که در سال های گذشته در امتحان آیین نامه استفاده شده اند. این سوالات به طور کامل مطالب کتاب آموزش راهنمایی و رانندگی را پوشش می دهند بنابراین طبیعی است که با خواندن آن ها بتوانید شانس قبولی خودتان در امتحان آین نامه را افزایش دهید. البته ناگفته نماند که روخوانی این سوالات به شما هیچ کمکی نخواهد کرد. لذا باید سوالات را به طور کامل درک کنید و جواب آن ها را به خاطر بسپارید. در این صورت می توانید به صورت تضمینی در آزمون آیین نامه قبول شوید.

مطالعه کتاب یا سوالات لو رفته؟ کدام یک بهتر است؟

کتاب علائم راهنمایی و رانندگی تمام مطالب را پوشش می دهد و سوالات از این کتاب مطرح می شود. قطعا با مطالعه کتاب و یادگیری آموزش های داخل ان خواهید توانست در امتحان قبول شوید. اما مسئله این است که آیا شما حوصله این را دارید که خط به خط کتاب را بخوانید و سوالات مهم داخل کتاب را دربیاورید؟ اگر جواب مثبت است که هیچ می توانید خواندن کتاب را در اولویت قرار دهید.

در حالت کلی مطالعه کتاب و یادگیری مطالب آن ممکن است بیش از 10 ساعت طول بکشد و این زمان بسیار زیادی است. اما مطالعه سوالات لو رفته امتحان آیین نامه زمان کمتری از شما خواهد گرفت. شما حدودا می توانید با صرف 3 ساعت وقت کل این سوالات را یاد بگیرید. بنابراین طبیعی است که به جای استفاده از کتاب، سوالات لو رفته و پرتکرار امتحان آیین نامه را جایگزین آن کنید.

پکیج سوالات لو رفته شامل چه اطلاعاتی است؟

2

پکیج سوالات لو رفته امتحان آیین نامه ای که سایت آیین تست تدارک دیده است با سایر پکیج ها متفاوت است. این پکیج شامل سه بخش اصلی است که به شما کمک خواهد کرد بتوانید به صورت تضمینی در امتحان آیین نامه قبول شوید. این سه بخش عبارت اند از:

1-سوالات مهم و پرتکرار آزمون آیین نامه

بخش اصلی و البته مهم ترین قسمت از پکیج سوالات آین تست مربوط به سوالات پرتکرار و لو رفته آیین نامه و پاسخ آن ها می باشد. این سوالات در سال های قبل در امتحان آیین نامه تکرار شده اند و شما با مطالعه این سوالات و یادگیری آن ها خواهید توانست به صورت تضمینی در امتحان آیین نامه قبول شوید.

2- جزوه آموزشی

پکیج سوالات آیین تست دارای یک جزوه آموزشی کامل و البته مختصر می باشد که کل مطالب کتاب علائم راهنمایی و رانندگی را پوشش می دهد. این جزوه شما را از کتاب اصلی آیین نامه بی نیاز می کند بنابراین می توانید این جزوه را مرور کنید و تمام سوالات آیین نامه را به درستی پاسخ دهید.

3- ویدئوی اختصاصی برای آموزش مفاهیم راهنمایی و رانندگی

در کنار جزوه اموزشی و سوالات لو رفته بخشی با عنوان آموزش ویدئویی موجود می باشد. این ویدئو به صورت اختصاصی درباره مفاهیم راهنمایی و رانندگی توضیح می دهد و به شما کمک خواهد کرد که بتوانید به طور کامل مطالب مهم و ضروری برای پاسخگویی به سوالات را یاد بگیرید. کلیه مباحث موجود در کتاب در این ویدئو وجود دارد و به طور کاملا دقیق و روان توضیح داده شده است.

جمع بندی

آزمون آیین نامه جزو امتحانات مهم و حساسی است که قبولی در آن شما را به مرحله آخر برای گرفتن مدرک گواهینامه هدایت می کند. بنابراین باید تمام تلاش خود را انجام دهید که در این آزمون قبول شوید. استفاده از سوالات لو رفته امتحان آیین نامه بهترین گزینه برای شماست تا بتوانید شانس قبولی خود را افزایش دهید. پکیج سوالات سایت آیین تست شامل سوالات لو رفته و تکرار آیین نامه به همراه جزو و ویدئوی اختصاصی است که مطالب کتاب علائم راهنمایی و رانندگی را به طور کامل پوشش می دهد. با تهیه این پکیج می توانید به صورت تضمینی در این امتحان قبول شوید.

علاوه بر این با مراجعه به بخش آموزش رانندگی سایت آیین تست می توانید به صورت آنلاین آموزش ببینید و مشکلات رانندگی خود را برطرف نمایید.

آدرس سایت آیین تست برای نمونه سوالات آیین نامه:

https://aeentest.ir