فرمانده انتظامی ملایر از شناسائی و دستگیری قاچاقچی فراری و محکوم به اعدام طی ۷۲ ساعت ‌کار ‌اطلاعاتی، عملیاتی و موفق پلیس ملایر خبر داد ‌ و گفت: پس از ‌صدور حکم قضائی، دستگیری ‌این قاچاقچی فراری به صورت ویژه در دستور کار پلیس ملایر قرار گرفت

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

 شنبه 03 اردیبهشت 1401 , 16:59

سرهنگ احمد ساکی در تشریح جزئیات این ماموریت، افزود: در همین ارتباط اکیپ زبده ای از مامورین پلیس اطلاعات و امنیت عمومی با انجام تحقیقات گسترده، ‌استفاده از شگردهای فنی و پلیسی و اشراف کامل اطلاعاتی و همکاری مجدانه دستگاه قضائی موفق به ردیابی قاچاقچی ‌فراری و شناسایی مخفیگاه وی شدند.

وی با بیان اینکه مأموران در یک عملیات ضربتی و تخصصی پس از ۷۲ ‎ساعت کار بی وقفه، سرانجام این ‌سوداگر مرگ را دستگیر کردند، اظهارکرد: قاچاقچی دستگیر شده به همراه پرونده تحویل مراجع قضایی و روانه زندان شد.

ساکی بیان کرد: در راستای ‌تحقق مطالبات مردم و ریشه کنی بلای خانمانسوز مواد مخدر و دستگیری توزیع کنندگان آن عزم پلیس ملایر کاملاً جدی ‌بوده و این روند سرسختانه ادامه دارد.

فرمانده انتظامی ملایر با تقدیر از حمایت های قاطعانه دستگاه قضائی در برخورد قانونی با قاچاقچیان مواد مخدر، ‌خاطرنشان کرد: امنیت و آرامش مردم در برابر توزیع کنندگان عمده و خرد مواد مخدر، اولویت اول پلیس و دستگاه قضائی ‌است و در این ماموریت خطیر از هیچ تلاشی دریغ نمی‌شود.

وی در ادامه از شناسائی و دستگیری متهم متواری کشوری با بیش از ۵۰ شاکی با تلاش مجدانه مامورین کلانتری ۱۲ پاسداران این شهرستان خبر داد و گفت: در راستای اجرای طرح دستگیری متهمین فراری و تحت تعقیب، مامورین این یگان با انجام کار اطلاعاتی از مخفیگاه یک متهم فراری با اتهامات جعل، کلاهبرداری فروش مال غیر و خیانت در امانت مطلع شدند.

ساکی با اشاره به اینکه که بلافاصله توسط مامورین این کلانتری در یک عملیات ضربتی دستگیر و به مرجع قضائی تحویل شد، گفت: با بررسی های به عمل آمده مشخص شد که این متهم دارای بیش از ۵۰ شاکی از سراسر کشور بوده و اقدام به کلاهبرداری چندین میلیاردی کرده است که سرانجام در ملایر با هوشمندی و تلاش بی وقفه مامورین این یگان دستگیر شد.

فرمانده انتظامی ملایر با اشاره به اینکه همکاری و مشارکت فعال مردم با حافظان نظم و امنیت در ‌ارتقای امنیت اجتماعی امری کاملا ضروری است، تصریح کرد: از عموم شهروندان درخواست می شود تا هرگونه حرکت و ‌اقدام مشکوک را به سامانه فوریت های پلیس ۱۱۰ اطلاع رسانی کنند.