حوادث رکنا : فرمانده انتظامی استان خوزستان از انهدام 2 باند قاچاق سلاح و مهمات خبر داد و گفت: در این ارتباط 62 قبضه سلاح جنگی کشف شد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش رکنا، سردار سید محمد صالحی با اعلام این خبر اظهار کرد: در تداوم اجرای طرح‌های ارتقای امنیت اجتماعی و مبارزه با قاچاقچیان و دارندگان سلاح غیرمجاز، ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی خوزستان با تسلط اطلاعاتی در سطح استان از فعالیت 2 باند قاچاق سلاح و مهمات در شهرستان‌ اهواز مطلع شدند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان افزود: ماموران پلیس با رصد مستمر اطلاعاتی محل اختفاء و تردد 3 نفر از عناصر اصلی این باندها را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی در 2 عملیات جداگانه دستگیر کردند.

جزئیات کشف سلاح ها در خوزستان

فرمانده انتظامی استان خوزستان با اشاره به اینکه در این ارتباط یک‌ دستگاه خودرو توقیف شد، تصریح کرد: از دستاوردهای این عملیات‌ کشف 62 قبضه سلاح کلت کمری و یک قبضه کلاشینکف به همراه 122 تیغه خشاب است.

سردار صالحی با بیان اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند، عنوان کرد: ان‌شاالله با تداوم این روند و برخورد قاطع دستگاه قضائی شاهد امنیت پایدار در سطح استان خوزستان باشیم.