حوادث رکنا: سرپرست دادسرای امور جرایم جنایی تهران گفت: تجاوز به پسر اوتیسمی از سوی پزشکی قانونی تائید نشده است و تحقیقات در رابطه با این پرونده ادامه دارد.

آزار شیطانی پسر اوتیسمی تائید نشد / ادعای پدر بررسی دقیق می شود
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

  به گزارش رکنا؛ قاضی محمد شهریاری؛ سرپرست دادسرای ناحیه (27) امور جرائم‌جنایی در خصوص آدم‌ربایی و آزار جنسی یک پسر اوتیسمی در تهران اظهار کرد: رسیدگی قضایی در رابطه با این پرونده، در دستور کار بازپرس شعبه پنجم دادسرای جنایی قرار گرفته است.

وی افزود: پدر این پسر اوتیسمی در تحقیقات ابتدایی ادعا کرده است، روز حادثه همراه با پسرش سوار بر یک موتورسیکلت شدند که او پس از رسیدن به "سه‌راه آذری" از موتورسیکلت پیاده شده اما راننده وسیله‌نقلیه مذکور، درحالی که پسرش روی موتورسیکلت بوده شروع به حرکت و اقدام به آدم‌ربایی کرده است.

سرپرست دادسرای امور جرائم جنایی تهران با بیان اینکه، بر اساس ادعای پدر پسر اوتیسمی ، پسرش یک روز پس از این حادثه در بیمارستان فیروزگر پیدا شده است، تصریح کرد: پزشکی قانونی در بررسی‌های اولیه موضوع آزار جنسی و تجاوز به این پسر اوتیسمی را تائید نکرده است.

قاضی شهریاری با بیان اینکه پسر اوتیسمی از نظر جسمی سالم است، خاطرنشان کرد: تحقیقات در رابطه با این پرونده و صحت و سقم ادعای پدر این پسر اوتیسمی در شعبه پنجم دادسرای جنایی ادامه دارد.