حوادث رکنا: مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری میاندوآب گفت: 4 نفر از اعضای یک خانواده بر اثر گاز گرفتگی در منزل مسکونی در یکی از محلات این شهر جان خود را از دست دادند.

مرگ همزمان اعضای یک خانواده 4 نفره در میاندوآب / همه شوکه شدند
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

   به گزارش رکنا، بامداد امروز خبر گاز گرفتگی و انتشار گاز مونوکسیدکربن در ساختمانی در یکی از محلات شهر به این سازمان اعلام شد و زمانی که تیم‌های امدادی به محل رسیدند، اعضای خانواده براثر استنشاق گاز مونوکسیدکربن جان خود را از دست داده‌ بودند.

شورای رقابت خلف وعده شرکت مخابرات را محکوم و به مراجع قضایی اعلام کرد/ افزایش هزینه اشتراک تلفن ثابت قانونی نیست

شورای رقابت خلف وعده شرکت مخابرات را محکوم و به مراجع قضایی اعلام کرد/ افزایش هزینه اشتراک تلفن ثابت قانونی نیست

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری میاندوآب افزود: کارشناسان علت این حادثه را استفاده از آبگرمکن گازی بدون دودکش در منزل و نشت گاز از آن تشخیص دادند.

محمدی از شهروندان خواست با توجه به سردی هوا و لزوم استفاده از لوازم گرمازا اعم از بخاری گازی و پکیج حتما از سلامت دستگاه‌ها و خروج کامل دود از دودکش‌ها اطمینان حاصل کنند تا شاهد چنین حوادث تلخ و ناگوار نباشیم.

به گزارش ایرنا، این سومین حادثه تلخ گازگرفتگی سال‌جاری در میاندوآب است، در روزهای گذشته نیز ۲ مرد میانسال در باغی بر اثر استفاده از ذغال برای گرم نگهداشتن چادر و یک مادر ۲۵ ساله به همراه دختر ۶ ساله خود در روستای چالخماز براثر آتش سوزی در استفاده از گاز پیک‌نیک در منزل جان خود را از دست داده بودند.