رکنا: مردم مهربان ایران موسسه خیریه کهریزک با افتخار آمادگی دارد تا زکات فطریه و کفاره روزه را به توان خواهان (سادات و عام) تحت پوشش خود، هم رسانی کند.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

عید سعید فطر مبارک

مردم مهربان ایران

موسسه خیریه کهریزک با افتخار آمادگی دارد تا زکات فطریه و کفاره روزه را به توان خواهان (سادات و عام) تحت پوشش خود، هم رسانی کند.

ضمن قبولی طاعات و عبادات شما نیکوکاران ارجمند در ماه بندگی خدا و تبریک فرا رسیدن عیدسعید فطر، موسسه خیریه کهریزک مرکزی غیر انتفاعی، غیر دولتی و مردمی است که هم اکنون در 2 آسایشگاه کهریزک تهران و البرز، بیش از 3200 سالمند، معلول، بیمار مبتلا به ام اس، کودکان معلول ذهنی و کودکان اختلال اتیسم زندگی می کنند، شما خیرین و نیکوکاران محترم می توانید فطریه و کفاره، و انواع هدایای نقدی و غیر نقدی خود را به کهریزک اهدا کنید از محل وجوهات واریزی شما عزیزان، قسمتی از هزینه‌های زندگی بخشی به خانواده بزرگ کهریزک تأمین خواهد شد.

روش های پرداخت:

پرداخت آنلاین فطریه و کفاره روزه

با مراجعه به وب سایت موسسه خیریه کهریزک به آدرس www.kahrizakcharity.com می توانید کمک های خود را به طرق مختلف، به موسسه خیریه کهریزک اهدا نمایید.

پرداخت آنلاین 

پرداخت از طریق شماره حساب:

از طریق شماره حساب های زیر میتوانید پرداخت خود را انجام دهید :

5029087001395105 : فطریه عام

5029087001395113 : فطریه سادات

5029087001395121 : کفاره

مراجعه مستقیم به دفاتر، کیوسک ها و صندوق های مستقر در سطح شهر

موسسه خیریه کهریزک به منظور سهولت ارتباط نیکوکاران و امکان تسریع در کمک رسانی، دفاتری در سطح شهر تهران و استان البرز دارد که پذیرای شما عزیزان است.

مشاهده آدرس دفاتر موسسه 

دفاتر و کانکس های کمک های مردمی

پرداخت کمک از طریق تماس تلفنی

به منظور سهولت شما نیکوکاران گرامی، روش پرداخت از طریق شماره تلفن زیر امکان پذیر می باشد.