رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از دستگیری یک قاچاقچی و کشف ۱۷۲ کیلو و ۲۵۰ گرم تریاک طی این عملیات خبر داد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

سرهنگ محمد بخشنده  درباره جزئیات دستگیری این قاچاقچی مواد مخدر اظهار کرد: ماموران پایگاه ششم مبارزه با مواد مخدر پایتخت، در تحقیقات خود متوجه شدند که یکی از قاچاقچیان سابقه دار شرق تهران به نام «خادم»، فعالیت گسترده‌ای در زمینه توزیع مواد مخدر دارد. ماموران پس از انجام بررسی‌های بیشتر شناسایی و دستگیری این متهم را در دستور کار خود قرار دادند.
وی با بیان اینکه در تحقیقات تکمیلی مشخص شد متهم به تازگی با سفر به یکی از استان‌های جنوبی کشور، مقادیری تریاک خریداری کرده است گفت: با بررسی‌های اطلاعاتی مشخص شد او قصد دارد که این مقدار مواد مخدر را به پایتخت منتقل کند، در ادامه قرار شد تا این فرد با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر شیراز دستگیر شود.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت افزود: با هماهنگی‌هایی که از سوی مرجع قضایی و پلیس مبارزه با مواد مخدر شهر شیراز انجام شد، شب گذشته، دو تیم عملیاتی به مخفیگاه متهم اعزام شدند؛ عوامل عملیاتی پلیس پس از کنترل و زیر نظر قرار دادن نامحسوس متهم، او را در عملیاتی ضربتی دستگیر کردند.
به گفته وی در بازرسی از مخفیگاه متهم ۱۷۲ کیلو و ۲۵۰ گرم تریاک که به طرز ماهرانه‌ای جاساز شده بود کشف و به همراه متهم به پلیس مبارزه با مواد مخدر شهر شیراز منتقل شد. همچنین متهم در تحقیقات تکمیلی پرونده به جرم خود اعتراف کرده و پس از تکمیل پرونده به دادسرا منتقل شده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .