معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمانشاه پیشتر اعلام کرده بود؛ در ایام اربعین روزانه ۶ هزار مسافر از طریق راه‌آهن کرمانشاه جابجا خواهند شد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

قطارهای ویژه اربعین از نکات ویژه مورد سوال مردم در مورد راهپیمایی اربعین است. معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمانشاه با اشاره به افزایش رامهای قطار کرمانشاه در ایام اربعین به ۲۳۰ مورد گفت: حرکت قطارهای، تهران، مشهد، اصفهان، همدان، قم و زاهدان به کرمانشاه و برعکس از روز ۱۶ تا ۳۰ مهر هر روز انجام خواهد شد.

قطارهای اربعین موضوعی است که  مهردادسالاری عصر روز یکشنبه در جلسه ای که با حضور مسئول راه آهن در استانداری کرمانشاه برگزار شد، درباره آن افزود: همه باید برای خدمات‌رسانی به زائران اربعین حسینی (ع) خود را آماده کنیم، مسئولین و کارکنان راه آهن نیز مانند سایر دستگاهها با همه وجود در خدمت زائرین اربعین خواهند بود.

وی افزود: تامین امنیت و آرامش زائرین اربعین و سهولت تردد در محورهای مواصلاتی از مهمترین اولویت های ماست و نباید جابجایی مسافران باعث شود آمار تلفات و تصادفات جاده ای بالا برود به همین منظور لازم است پلیس راهور و راهداری برنامه ریزی لازم را داشته باشند.

سالاری با اشاره به انجام اقدام های لازم برای رفاه حال زائرین در محل راه آهن کرمانشاه گفت: در ایستگاه راه آهن یک موکب برای خدمات رسانی به زوار مستقر خواهد شد و حمل و نقل زوار از راه آهن به مرز با مدیریت اداره کل راهداری با اتوبوس انجام خواهد شد همچنین تاکسیرانی برنامه ریزی لازم برای تردد مردم در شهر کرمانشاه انجام داده است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمانشاه پیشتر اعلام کرده بود؛ در ایام اربعین روزانه ۶ هزار مسافر از طریق راه‌آهن کرمانشاه جابجا خواهند شد.

راه آهن کرمانشاه ۲۹ اسفند ۹۶ با حضور رئیس جمهوری افتتاح شد.

استان کرمانشاه علاوه بر راهآهن دارای فرودگاه بین المللی شهید اشرفی اصفهانی و بزرگراه کربلا برای جابجایی زائران اربعین حسینی است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .