این روزها تصاویر برخی حیوانات که شباهت هایی با انسانها دارند بسیار پربازدید می شود. اکنون یک حیوان عجیب دیگر که در اینترنت باعث شوکه شدن تعداد زیادی از افراد شده است.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش سرویس خواندنی های انتخاب، یک ماهی نسبتاً غیرمعمول در دریاچه ای در چین مشاهده شده است که به نظر می رسد چهره ای شبیه به انسانها دارد. این ماهی با صورتک انسانی پیش از این نیز  تا نزدیکی ساحل شنا کرده و توسط مردم محلی دیده شده است.

یک بازدید کننده از روستایی در خارج از شهر کونمینگ در جنوب چین ویدئویی از این ماهی را ضبط کرد. این ویدئو در ویبو که یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی چین محسوب می شود به اشتراک گذاشته شده است و در این کلیپ می توان یک ماهی عجیب را دید که در نزدیکی ساحل شنا می کند.

OsURZDbulaUN

روی سر ماهی نقاطی تیره وجود دارد که مانند دو چشم به نظر می رسد ، دو خط عمودی که شبیه بینی به نظر می رسند و خطر دیگری به شکل افقی که شبیه دهان در نظر گرفته می شود. بسیاری از مردم از دیدن این ماهی عجیب یرت زده شده و حتی خرافاتی ها دیدن این ماهی را نشانه بدبختی دانسته اند. جالب است که برخی گفته اند این ماهی لرد ولدمورت(شخصیت اهریمنی داستان های هری پاتر) است.

در سال 2010 ، یک مرد 44 ساله انگلیسی ادعا کرد که کپورهایی که پنج ماه قبل خریداری کرده بود شروع به توسعه ویژگی های صورت مانند انسان کرده اند. نظر شما چیست؟ اگر این نوع ماهی را ببینید حاضرید آن را بخورید؟

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .