فرمانده انتظامی استان سمنان از کشف ۱۱۵ کیلو و ۶۰۰ گرم ماده مخدر صنعتی شیشه طی عملیات مشترک با پلیس سیستان و بلوچستان خبر داد و گفت: در این راستا یک سوداگر مرگ دستگیر شد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

سرهنگ عبدالله حسنی ظهر چهارشنبه در گفتگو با خبرنگاران به میزبانی فرماندهی انتظامی سمنان بابیان اینکه طی اشراف اطلاعاتی پلیس مبنی بر حمل قاچاق مواد مخدر از شرق کشور به پایتخت موضوع در دستور کار رسیدگی قرار گرفت، ابراز داشت: در این عملیات ردپای مجرم سابقه‌دار شناسایی و هماهنگی‌های لازم با پلیس سیستان و بلوچستان صورت گرفت.

وی بابیان اینکه کشف محموله مواد مخدر با هدایت اطلاعاتی لحظه‌به‌لحظه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سمنان انجام شد، افزود: ماموران مستقر در محور زابل- زاهدان کامیون حامل مواد مخدر را شناسایی و آن را متوقف کردند.

فرمانده انتظامی استان سمنان بابیان اینکه ۱۱۵ کیلو و ۶۰۰ گرم ماده مخدر صنعتی شیشه طی عملیات مشترک با پلیس استان سیستان و بلوچستان کشف‌شده است، ابراز داشت: در این راستا پس از تلاش و پیگیری‌های مستمر یک متهم سوداگر مرگ دستگیر شد.

حسنی بابیان اینکه ریشه بسیاری از سرقت‌ها و آسیب‌های اجتماعی از اعتیاد است، اضافه کرد: بر این اساس مبارزه با قاچاق مواد مخدر در دستور کار ناجا قرار دارد و از هم استانی‌ها نیز تقاضا می‌شود هر گونه مورد مشکوک را بلافاصله اطلاع دهند.