خرید عمده جعبه پستی کیبوردی سفارشی و عمومی از کارخانه
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

عصر جدید، عصری است که با گسترش تکنولوژی و توسعه آن در تمامی کشورها، زندگی افراد راحت تر و رفت و آمد آنان کمتر شده است. از این رو رفته رفته دیگر شاهد شلوغی بازارها و ازدحام جمعیت نخواهیم بود. 

اکثر مردم از طریق  وب سایت ها یا آنلاین شاپ هایی که در حال حاضر نیز بسیار محبوب شده اند، ثبت سفارش کالاهایشان را انجام داده تا از طریق پست به دستشان برسد.

گفتیم پست! اکنون با چنین طیف گسترده ای که در خصوص سفارشات آنلاین پیش آمده وظیفه تولیدکنندگان در ارسال مرسولات چیست؟! در ادامه این مقاله می خواهیم درباره ارسال کالاها به دست مشتریان و نکات حائز اهمیت آن صحبت کنیم که توصیه میشود تا انتها با ما همراه باشید.

جعبه پستی و هر آنچه که لازم است در مورد آن بدانید!

با توجه به حجم عظیمی از ثبت سفارشات از طریق وب سایت ها یا فروشگاه های اینترنتی نیاز به تولید کارتن و جعبه های پستی در این چند سال افزایش یافته است، مخصوصا از زمان پاندمی کرونا که افراد مجبور به تعطیلی بازار و کسب و کارشان شدند، نحوه خرید و فروش اندکی فرق کرده است.

انواع بسته بندی جعبه کیبوردی لمینتی و فلکسویی

اکنون هم با کمتر شدن این ویروس و بازگشایی همگانی بازارها و فروشگاه ها، همان نوع سفارش همچنان رواج دارد و افراد زیادی به دلیل مشغله های کاری دیگر وقت رفتن به بازار و گشت و گذار را ندارند و ترجیح می دهد تا به شکل اینترنتی کالاهایشان را سفارش دهند.

در این میان چیزی که میتواند یک آنلاین شاپ را بر سر زبان ها بیاندازد و آن را معروف کند، اولا کیفیت داشتن محصولاتش است و نکته بعدی که باید رعایت کنند، شیوه ارسال کالا میباشد که درباره نکته دوم توضیحاتی را ارائه خواهیم داد.

برای ارسال کردن هر محصول و کالایی به دست مشتری تا کنون بهترین بسته بندی که امتحان خود را پس داده است، کارتن و جعبه های پستی می باشد. این کارتنها با ویژگی های منحصر به فرد مثل: 1. بازیافت پذیری بالا و آسیب نرساندن به محیط زیست 2. وزن سبک برای حمل و نقل 3. استقامت بالا 4. ارسال ایمن و مطمئن موجب شده اند تا افراد زیادی تمایل به ارسال کالاهایشان از طریق چنین بسته بندی هایی را داشته باشند.

جعبه های پستی در سایزهای مختلف به تولید می رسند که هم اکنون در 9 سایز مختلف موجود میباشند. این 9 سایز به تولید کننده یا دارندگان کسب و کارهای اینترنتی کمک میکند تا بتوانند برای محصولاتشان بسته بندی را انتخاب کنند که مناسب آن بوده و سالم به دست مشتری برسد. 

این کارتن ها میتوانند در دو نوع بدون چاپ و چاپ دار باشند که برای ارسال مرسولات استفاده میشوند. که نوع چاپ دار آن دارای یک چاپ ساده پست  ایران میشود.

2

مدل های کارتن های پستی تولید شده که شاید نمی دانستید!

شاید تا کنون در اکثر موارد محصولی که از طریق پست به دستتان رسیده با جعبه های پستی بوده است که از طرف درب با چسب پهن پلمپ شده باشد، این جعبه ها، کارتن های چهار درب نام دارند. کارتن های چهار درب را حتما باید با استفاده از چسب های پهن یا لبیل های سفارشی پلمپ کرد تا بتوان کالا را با آنها ایمن به دست مشتری رساند.

کارتن چهار درب از متداول ترین کارتن هایی است که میتوان در اکثر ادارات پست مشاهده کرد که تا الان نیز به خوبی عمل کرده است.

اما مدل دیگری نیز در حال تولید شدن میباشد که به شدت از سوی مشتریان و دارندگان آنلاین شاپ ها مورد استقبال قرار گرفته است. این بسته بندی ها، جعبه های پستی کیبوردی میباشند. جعبه پستی کیبوردی در نوع خودش بسیار کارتن مناسبی برای ارسال مرسولات به دست مشتریان است. با خود می گویید چگونه!

ویژگی های جعبه پستی کیبوردی

3

اول از همه باید بگوییم که کارتن کیبوردی چیست؟ کارتن یا جعبه کیبوردی به بسته بندی گفته میشود که در اطراف درب دو زبانه دارد که حین بسته شدن به داخل جعبه رفته و قفل میشود. 

مدل کیبوردی که با نام های کتابی یا لپ تاپی نیز شناخته شده است، به شکل جعبه های پیتزا درب آن به بدنه چسبیده است. در این نوع از جعبه های پستی دیگر نیاز به چسب پهن برای پلمپ کردن جعبه نیست زیرا این جعبه ها به داخل قفل شده و شرایط امنی را برای کالا تا رسیدن به دست مشتری ایجاد میکند. همچنین میتوانید برای زیباتر شدن جعبه های پستی تان از لیبل های سفارشی برای جلب نظر مشتریان استفاده کنید.

جعبه های پستی کیبوردی نیز مثل کارتن های چهار درب در سایزهای مختلف به شکل چاپدار و بدون چاپ برای انواع محصولات تولید میشوند. جعبه های پستی بدون چاپ به شکل ساده میباشند.

همانطور که گفته شد میتوان آنان را با یک لیبل یا برچسب به دست مشتریان رساند اما نوع چاپ دار آن دارای یک چاپ ساده پست ایران بوده که محل گیرنده و فرستنده روی بسته بندی چاپ خورده است.

جعبه های پستی ارزان برای محصولات زیادی مثل کتاب، پوشاک و لباس، کفش، لوازم جانبی و الکتریکی، زیورآلات و اکسسوری ها و سایر کالاهای دیگر مورد استفاده قرار می گیرند.

نکته ای که دانستن آن خالی از لطف نیست، این است که انتخاب سایز بندی درست میتواند در قیمت نیز تاثیر گذار باشد. دقت کنید اگر مثلا قصد ارسال کتاب را دارید جعبه ای را انتخاب کنید که هم اندازه کتاب ارسالی باشد نه بزرگ و نه کوچک. دقیقا فیت! زیرا فیت بودن جعبه باعث لق نزدن کالا در حین حمل و نقل نخواهد شد و محصول سالم به دست مشتری می رسد.

آیا جعبه های پستی میتوانند چاپ دار و سفارشی باشند؟

4

در جواب این سوال باید گفت بله! جعبه و کارتن های پستی که در بازار مشاهده می کنید، به شکل عمومی میباشند اما برخی از کسب و کارها هستند که خواستار چاپ لوگو و نام تجاری خودشان بر روی جعبه هستند که توسط کارتن سازی ها اینکار انجام می گیرد. حتی میتوان جعبه و کارتن پستی کیبوردی را لمنیت کرد و محصولات مشتریان را با کارتن های لمینتی برایشان ارسال نمود.

این جعبه ها توسط اکثر کارتن سازی ها انجام میگیرد. جعبه سازی ها و شرکت های بسیاری وجود دارند که در زمینه چاپ و بسته بندی فعالیت میکنند از جمله کارتن سازی آوین پک، شرکت کارتن پک، کارخانه زرین کارتن، گروه تولیدی کارتن ساز و غیره میتوانند در این خصوص به شما کمک نمایند. برای دسترسی به این شرکت ها میتوانید نام آنها را در گوگل جستجو کنید.