رئیس سازمان محیط زیست دولت نهم عنوان کرد: برای شرکت در یازدهمین دوره انتخابات در حال حاضر به طور مستقل آمده‌ام و احمدی نژادی نیستم.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا ، فاطمه واعظ جوادی صبح امروز در وزارت کشور در جمع خبرنگاران با بیان اینکه مجلس دهم در نظارت بر دولت به اندازه لازم ورود نمی‌کند، اظهار کرد: در قضیه افزایش قیمت بنزین، انتظار بود که نمایندگان حرفی زده و اقدامی کنند. بالاخره آنها نماینده مردم هستند. باید سوال می‌کردند چرا این طرح اینگونه اجرا شد. در مجلس قوانینی تصویب می‌شود که به صلاح مردم نیست ولی از نمایندگان فقط سکوت دیده‌ایم.
وی در پاسخ به این پرسش که آیا مجلس یازدهم می‌تواند با نهادهای موازی با خود مقابله کند، تصریح کرد: انتخاب مردم این را خواهد گفت و ترکیب نمایندگان مشخص می‌کند که آنها نماینده مردم هستند یا دولت. 
جوادی در پاسخ به این پرسش که آیا در جریان احمدی‌نژاد قرار می‌گیرید، گفت: خیر.

وی با استقبال از شفافیت هزینه‌های انتخاباتی داوطلبان انتخابات تصریح کرد : من پولی نداشته‌ام. در دوره قبل انتخابات هم همینطور بود. بیایند دارایی‌های من را ببینند. هیچ مشکلی ندارم حتی فیش حقوقی خود را هم منتشر می‌کنم. حقوق من براساس حقوق مصوب برای هیات علمی دانشگاه است.

واعظ جوادی در پاسخ به این پرسش که وارد چه لیستی خواهید شد، گفت: بستگی دارد و الان فقط ثبت نام کرده‌ام و خیلی چیزها در روزهای آینده تغییر می‌کند.