مجلس یازدهم با حضور قالیباف مجلسی جوان با ایده‌های نو استخبرگزاری آریا- سعید آجرلو فعال رسانه‌ای، سردبیر هفته نامه مثلث و استاد دانشگاه با حضور در محل ستاد انتخابات وزارت کشور برای مجلس یازدهم ثبت نام کرد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

آجرلو در گفتگو با خبرنگار سیاسی آریا اظهار داشت: ما نسلی هستیم که از انقلاب بر آمده‌ایم، امروز احساس میکنیم با توجه به عملکرد مسئولان اجرایی، دولت و مجلس به این نهادها آسیب جدی وارد شده است به همین دلیل نیازمند بازسازی رابطه مجموع نهادهای حاکمیتی و مردم هستیم.

آجرلو در ادامه افزود: اتفاقات پس از آشوب‌های اخیر و گرانی بنزین نشان داد مردم نگران آینده و معیشت‌شان هستند و دغدغه‌های جدی در مسائل اقتصادی دارند؛ بر همین اساس کمپین مجلس نو اراده خود را برای برداشتن گام اول به جهت عوض کردن ریل مدیریتی و اجرایی کشور بردارد.

این فعال رسانه‌ای افزود: گام اول مجلس است، انتخابات مجلس اولین انتخابات بیانیه گام دوم رهبر انقلاب است؛ از این بابت فکر می‌کنم آقای قالیباف فضای مساعدی را برای حضور جوانان مومن به انقلاب و دارای ایده‌های نو فراهم کرده‌اند تا بتوانند در فرآیند تصمیم سازی و سیاست کشور وارد شوند.

آجرلو بیان کرد: بنده نیز خودم را بخشی از این فرآیند میدانم و فکر می‌کنم نوبت آن رسیده که افکار قدیمی و فرسوده در حوزه‌های تصمیم گیری و مجلس و دولت جای خود را به ایده‌های جوان دهد، البته این بدان معنا نیست که نیازمند تجربه نیستیم اما باید بین این دو تفکر تعادل باشد.