مجلس یازدهم با حضور قالیباف مجلسی جوان با ایده‌های نو استخبرگزاری آریا- سعید آجرلو فعال رسانه‌ای، سردبیر هفته نامه مثلث و استاد دانشگاه با حضور در محل ستاد انتخابات وزارت کشور برای مجلس یازدهم ثبت نام کرد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

آجرلو در گفتگو با خبرنگار سیاسی آریا اظهار داشت: ما نسلی هستیم که از انقلاب بر آمده‌ایم، امروز احساس میکنیم با توجه به عملکرد مسئولان اجرایی، دولت و مجلس به این نهادها آسیب جدی وارد شده است به همین دلیل نیازمند بازسازی رابطه مجموع نهادهای حاکمیتی و مردم هستیم.

آجرلو در ادامه افزود: اتفاقات پس از آشوب‌های اخیر و گرانی بنزین نشان داد مردم نگران آینده و معیشت‌شان هستند و دغدغه‌های جدی در مسائل اقتصادی دارند؛ بر همین اساس کمپین مجلس نو اراده خود را برای برداشتن گام اول به جهت عوض کردن ریل مدیریتی و اجرایی کشور بردارد.

این فعال رسانه‌ای افزود: گام اول مجلس است، انتخابات مجلس اولین انتخابات بیانیه گام دوم رهبر انقلاب است؛ از این بابت فکر می‌کنم آقای قالیباف فضای مساعدی را برای حضور جوانان مومن به انقلاب و دارای ایده‌های نو فراهم کرده‌اند تا بتوانند در فرآیند تصمیم سازی و سیاست کشور وارد شوند.

آجرلو بیان کرد: بنده نیز خودم را بخشی از این فرآیند میدانم و فکر می‌کنم نوبت آن رسیده که افکار قدیمی و فرسوده در حوزه‌های تصمیم گیری و مجلس و دولت جای خود را به ایده‌های جوان دهد، البته این بدان معنا نیست که نیازمند تجربه نیستیم اما باید بین این دو تفکر تعادل باشد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .