یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه عملکرد دولت در خصوص اصلاح قیمت بنزین ادعا کرد: مردم رئیس جمهور را کنار خودشان احساس نمی‌کنند.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

نصرالله پژمانفر عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در اخطار جلسه علنی نوبت عصر امروز مجلس با استناد به اصول ۱۱، ۲۰ و ۲۲ قانون اساسی خطاب به رئیس جمهور گفت: امروز سفره مردم روز به روز کوچکتر می‌شود. امروز مردم طعم مشکلاتی را می‌کشند که هیچ زمانی مشاهده نکرده بودند. این مشکلات حتی در زمان دفاع مقدس هم به مردم وارد نشده بود ولی تلخ‌تر از این همه این است که مردم رئیس جمهور را در کنار خودشان احساس نمی‌کنند.

وی افزود: این احساس وجود دارد که رئیس جمهور با مردم برخورد نامربوطی دارد. بر فرض که شما صبح جمعه از خواب بیدار شدید و متوجه افزایش قیمت بنزین شده‌اید آیا این روا است از پشت تریبون با پوزخند با مردم برخورد کنید؟ این توهین به مردم است. قرار است منبع حاصل از این کار به مردم داده شود. از رئیس دیوان محاسبات در این خصوص سوال کردم، گفتند هیچ سند یا مدرکی در خصوص اینکه منبع حاصل از این کار چه مقدار است و به چه چیزی تخصیص پیدا می‌کند روشن نیست. این در حالیست که طلاب، خادم مسجد و کارگران روزمزد که به ما مراجعه می‌کنند می‌گویند که از این پول بهره‌مند نشدند.