نماینده فلاورجان در مجلس با بیان اینکه اصولگرایان باید برای انتخابات منیت‌ها را کنار گذاشته و برای انقلاب به وحدت برسند گفت: متاسفانه عده‌ای به دنبال دلسرد کردن و دوقطبی کردن جامعه هستند ولی این نیت خنثی شده و استکبار جهانی ناامید خواهد شد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

حجت‌الاسلام سید‌ناصر موسوی‌لارگانی نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس با اشاره به نزدیک شدن به برگزاری انتخابات مجلس یازدهم اظهار داشت: دلسوزان نظام و کسانی که دستی بر آتش انتخابات دارند باید برای وحدت حداکثری تاکید کنند.

وی افزود: مردم از عملکرد دولت فعلی رضایت ندارند و با توجه به کارنامه انقلابی اصولگرایان اقبال به آنان بیشتر شده است.

نماینده فلاورجان در مجلس تصریح کرد: باید وحدت بین اصولگرایان ایجاد شده و باعث شود افراد و گروه‌هایی که می‌توانند مردم را جذب کنند و در صحنه انتخابات قدرت رأی‌آوری بیشتری دارند بتوانند مجلس انقلابی شکل دهند.

موسوی لارگانی گفت: لیست نهایی اصولگرایان در انتخابات مجلس باید پر از شاخصه‌هایی باشد که مقام معظم رهبری درباره نمایندگی مجلس بیان فرموده‌اند ضمن اینکه باید این شاخص‌ها هم برای مردم تبیین شود. 

وی افزود: باید لیست کلانشهرها هم از قدرت بالایی برخوردار باشد ضمن اینکه نباید از پیروزی قطعی در تهران هم غافل شد زیرا نمایندگان آن تاثیرگذاری بالایی در مجلس دارند.

نماینده فلاورجان در مجلس اظهار داشت: در انتخابات ریاست جمهوری اگر برخی از اصولگرایان به نفع دیگری کنار رفته بود نتیجه انتخابات وضعیت فعلی کشور نمی‌شد لذا باید در انتخابات مجلس منیت‌ها را کنار گذاشته و به نفع جمع کناره‌گیری کرد در غیر این صورت رأی‌ها خرد و شکسته خواهد شد که در آن صورت قطعاً لیست‌های دیگر می‌توانند برنده میدان شوند. 

وی تصریح کرد: تمام تلاش‌های دشمن برای عدم حضور مردم در انتخابات و پای صندوق‌های رای است و به همین دلیل آنها از ابتدای آغاز فعالیت مجلس دهم به دنبال عدم حضور مردم در انتخابات مجلس یازدهم بودند.

موسوی لارگانی گفت: دشمنان داخلی و خارجی و ایادی آنها به دنبال ایجاد موجی در کشور هستند تا مردم را از حضور در انتخابات برحذر بدارند ولی اگر وحدت بین انقلابیون شکل بگیرد و برنامه‌های اجرایی خوبی ارائه شود قطعا برای مردم جذابیت داشته و مجلس بعدی از آن اصولگرایان خواهد بود. 

وی با تاکید بر اینکه برگزاری با شکوه انتخابات و حفظ انسجام و وحدت بین نیروهای انقلاب موجب یاس مجدد دشمنان خواهد شد افزود: حضور مردم در یوم الله 22 بهمن و همچنین در صندوق آرا دشمنان را با شکست دیگری مواجه خواهد کرد.

نماینده مردم فلاورجان با بیان اینکه مردم کشورمان در انتظار فرمایشان روزهای آینده رهبر معظم انقلاب هستند خاطرنشان کرد:‌متاسفنه عده‌ای به دنبال دلسرد کردن و دوقطبی کردن جامعه هستند ولی این نیت شوم آنان هم خنثی خواهد شد. 

وی افزود: اصولگرایان دلسوز نظام باید برنامه‌های عملیاتی برای انتخابات داده و برای برون رفت از مشکلات اقتصادی کشور که مردم با آن دست و پنجه نرم می‌کنند رها کنند.

موسوی لارگانی خاطرنشان کرد: 6 سال اخیر در کشور فقط با وعده‌های پوچ سپری شد و وعده‌‌هایی که رئیس جمهور از یک طرف و معاون اولش از طرف دیگر به مردم دادند دستاوردی نداشته و موجب نارضایتی حداکثری در جامعه شد. 

وی گفت: مشکلات معیشتی و اقتصادی و همچنین تورم کمرشکن و حجم زیاد جوانان بیکار بخشی از مهم‌ترین مشکلاتی است که مردم با آن دست و پنجه نرم می‌کنند مشکلات را افزایش داده است ضمن اینکه مجلس‌ دهم هم برای برون رفت از مشکلات کوتاهی کرده و وعده‌های دولت هم عملی نشده و باعث شد مردم دلسرد شوند. 

نماینده مردم فلاورجان در مجلس خاطرنشان کرد: شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی امید و وحدت ویژه‌ای در کشور ایجاد کرد و منجر به آن شد که دشمنان خارجی و قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و دشمنان داخلی مأیوس شوند. 

موسوی لارگانی در پایان اظهار داشت: حضور یکپارچه مردم در انتخابات، ناامیدی خاصی را برای خنثان ایجاد کرده و استکبار جهانی مثل همیشه شکست خواهد خورد. 

 

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .