در فاصله چند ساعت مانده به آغاز رقابت های هفته سی ام هنوز مشخص نیست چه کسی روی نیمکت تیم نساجی می نشیند.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

روزهای متشنج و ملتهبی که نساجی داشت در آخرین مراحل به استعفای مدیراجرایی و سپس ممانعت از ورود حمید مطهری انجامید اما امروز خبرهای تازه تری از این باشگاه قدیمی می رسد. در حالی که در نامه مدیراجرایی مستعفی از همه اعضای تیم و با تاکید حمید مطهری حلالیت طلبیده شده بود نامی از فرهاد صنیعی فر مالک باشگاه نساجی دراین نامه دیده نمی شد و این شاید داستان اتفاقات را تغییر بدهد.

 

بعد از آنکه خبر رسید که رضا حدادیان با ماجرای اخراج مربی و سرپرست موافقت نکرده حالا خبر جدید این است که نامه ای که درباره اخراج حمید مطهری و فرهاد کوچک زاده به سازمان لیگ زده اند را پس گرفته اند و این یک دلیل مهم دارد؛ مجید جلالی اعلام کرده بدون مطهری روی نیمکت نمی نشیند و هدایت تیم را محمد عباس زاده و حامد شیری به عهده خواهند داشت.

 

اتفاقی که می تواند بازی نساجی برابر پیکان را در صورت بروز آن تبدیل به یکی از بازی های تاریخی فوتبال ایران بکند. اما از لابه لای این اخبار، خبرهای مثبتی هم بیرون می آید و آن اینکه با توجه به نامه نگاری هایی که با سازمان لیگ انجام شده این احتمال هست که نساجی آخرین بازی اش را هم با کادرفنی کامل انجام بدهد. مسابقه ای که به معنای خداحافظی جلالی و کادرفنی اش با نساجی هم به حساب می آید.

 

اما نکته ای که درباره استعفای مدیراجرایی تیم نساجی جالب است شایعات یا اخباری است که پیرامون آن وجود دارد. اینکه او در نامه اش از صنیعی فر حلالیت طلبیده می تواند موید این خبر باشد که مالک باشگاه، مدیراجرایی را در پیدایش امور مقصر دانسته است.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .