سرمربی تیم ملی والیبال پرتغال گفت: هیچ تردیدی ندارم که ایران می‌تواند من و خیلی از علاقمندان به والیبال را شگفت‌زده و سورپرایز کند.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش خبرگزاری فارس، در پایان مرحله گروهی لیگ ملت‌‌های 2019 تیم‌های پرتغال با 2 پیروزی، 13 شکست و 7 امتیاز و چین با یک پیروزی، 14 شکست و 4 امتیاز در جایگاه‌‌های پانزدهم و شانزدهم جدول رده‌بندی قرار گرفتند. به این ترتیب پرتغالی‌ها از جمع تیم‌های لیگ ملت‌ها حذف شدند و چینی‌ها هم به دلیل توافق مالی با فدراسیون جهانی والیبال در VNL ماندنی شدند.

هوگو سیلوا در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درمورد نتایج تیمش در رقابت‌های لیگ ملت‌های 2019 و سقوط تیمش به رده پایین‌تر اظهار داشت: ما باید با شرایط و واقعیت موجود در والیبال جهان خودمان را سازگار کنیم. فکر می‌کنم ما هنوز آماده نیستیم که در میان غول‌ها و بهترین‌های دنیا حضور داشته باشیم و با آنها رقابت کنیم.

سیلوا: ایران می‌تواند در فینال همه را سورپرایز کند/ آماده حضور در میان غول‌ها نیستیم

وی ادامه داد: به هر حال از این دوره از پیکارها کنار رفتیم و حالا باید خودمان را برای مسابقات پیش‌رو آماده کنیم. بدون شک بازی‌های جذاب و مهمی درپیش داریم که تلاش می‌کنیم بهترین عملکرد را در آنجا داشته باشیم.

سرمربی تیم ملی والیبال پرتغال که تیمش در هفته چهارم به میزبانی اردبیل هم مقابل ایران قرار گرفت و علی‌رغم بازی خوب نتیجه را به میزبان خود واگذار کرد، درخصوص گروه‌بندی فینال لیگ ملت‌های 2019 و همگروهی ایران با لهستان و برزیل خاطرنشان کرد: فکر می‌کنم کار ایران در مرحله فینال که به میزبانی شیکاگو برگزار می‌شود سخت باشد، چراکه تیم‌هایی همچون برزیل، روسیه، فرانسه و ... در فینال حاضر هستند که نسبت به دور مقدماتی شرایط متفاوتی دارند.

سیلوا: ایران می‌تواند در فینال همه را سورپرایز کند/ آماده حضور در میان غول‌ها نیستیم

سیلوا در مورد پیش‌بینی نتایج ایران در فینال لیگ ملت‌ها گفت: هیچ تردیدی ندارم که ایران می‌تواند من و خیلی از علاقمندان به والیبال را شگفت‌زده و سورپرایز کند، اما باید بپذیریم که فینال شرایط سختی دارد و پیروزی در آن رقابت‌ها برای هر تیمی دشوار است.

انتهای پیام/س

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .