پاری سن ژرمن از قیمت مورد نظر خود برای موافقت با انتقال نیمار به بارسلونا پرده برداشت و گفت در صورت توافق بارسا با این قیمت، اجازه انتقال نیمار را صادر خواهد کرد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، پاری سن ژرمن از موضع سفت و سخت قبلی خود درباره انتقال نیمار دست برداشته و به باشگاه بارسلونا اعلام کرده قیمت مورد نظرش برای واگذاری ستاره برزیلی به این باشگاه کاتالان چقدر است.

شرایط PSG برای واگذاری نیمار به بارسلونا

پاری سن ژرمن ابتدا بر موضع اولیه خود یعنی پرداخت 222 میلیون یورو از سوی بارسا برای واگذاری نیمار پافشاری می‌کرد ولی امروز گل به نقل از منابع خود فاش کرد که PSG برای بارسلونا پیامی ارسال کرده و در آن اعلام کرده حاضر است پیشنهاد واگذاری فیلیپ کوتینیو، نلسون سمدو و مبلغ 50 میلیون یورو از سوی بارسا برای واگذاری نیمار را بررسی کند.

بارسا از زمان به خدمت گرفتن آنتوان گریزمان اعلام کرده که قصد دارد کوتینیو را به فروش برساند و حتی پیش از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات انگلیس از انتقال قرضی کوتینیو به تاتنهام صحبت می‌شد. اما سمدو به همراه سرخی روبرتو در دفاع راست بارسا حضور دارد و به نظر می‌رسد واگذاری او برای کاتالان‌ها دشوارتر از کوتینیو باشد.

شرایط PSG برای واگذاری نیمار به بارسلونا

نیمار که تمایل زیادی برای بازگشت به بارسا دارد تا کنون برای PSG در بازی‌های پیش‌فصل این تیم شرکت نکرده و در سوم آگوست هم به علت محرومیت نتوانست در سوپرجام فرانسه هم برای پاریسی‌ها بازی کند.

بارسلونا ماه گذشته میلادی به صورت علنی از تمایل خود برای جذب نیمار پرده برداشت و رئیس این باشگاه، یوسپ ماریو بارتومئو اعلام کرد که نیمار خواهان ترک پاریس است و بارسا برای جذب او تلاش می‌کند.

اما دیروز ارنستو والورده سرمربی بارسا در آستانه دیدار دوستانه تیمش مقابل ناپولی که امروز در آمریکا برگزار خواهد شد گفت هنوز نسبت به پیوستن نیمار به تیمش مطمئن نیست و ترجیح می‌دهد تا زمان روشن شدن مساله، روی بازیکنانی که در اختیار دارد تمرکز کرده و برنامه‌هایش را بر اساس آنها طراحی کند.

شرایط PSG برای واگذاری نیمار به بارسلونا

پاری سن ژرمن فصل جدید لیگ1 فرانسه را از فردا یکشنبه آغاز می‌کند و در خانه‌ خود به مصاف نیم می‌رود اما هنوز مشخص نیست که آیا نیمار در این بازی برای PSG به میدان خواهد رفت یا نه.

آیا این خبر مفید بود؟