ستاره آلمانی یوونتوس در آخرین مصاحبه خود اظهار داشته که برای پول نمی‌خواهد به تیمی دیگر برود و مایل به قهرمانی در اروپا است.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

سامی خدیرا که انتظار می‌رفت این تابستان یوونتوس را به مقصد تیمی دیگر ترک کند در برنامه‌های ساری برای فصل آینده قرار گرفته است. 

وی در مصاحبه با کیکر گفت:  ساری از ما نوع و روش متفاوتی از بازی کردن را می‌خواهد. به همین خاطر ما چندین مشکل داریم و برای سازگاری با سیستم جدید زمان نیاز داریم. شکل و شیوه دیگری از پرسینگ، انسجام، تعصب و استعداد را ساری از ما می‌خواهد.

خدیرا در خصوص شرایط آمادگی جسمانی نیز اظهار داشت: زانوی من خوب شده و من احساس این را دارم که کاملا آماده هستم. فصل پیش بدشانس بودم و روی روحیه‌ام تاثیر منفی داشت. 

ستاره آلمانی تصریح کرد: اگر شما برای یوونتوس بازی می‌کنید خواهان قهرمانی در اروپا هستید. باید هر سال بهتر از سال قبل شوید و من همیشه سعی دارم که در ترکیب 11 نفر اصلی باشم. با تیم‌های دیگر صحبت نکردم، می‌دانم که یوونتوس قصد دارد خیلی از ما را بفروشد ولی من یوونتوس را ترک نمی‌کنم. شنیدم که من به خاطر پول به جایی دیگر می‌خواهم بروم که این اصلا درست نیست. من فقط برای کسب جام بازی می‌کنم. 

 

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .