دروازه‌بان و مربی اسبق استقلال گفت: قلعه‌نویی جای اینکه بگوید در دسته سوم در استقلال بودم، بگوید من هم جزو نفراتی بودم که در سقوط این تیم به دسته سوم سهم داشتم.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

​خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

منصور رشیدی دروازه‌بان و مربی اسبق استقلال و تیم ملی با ابراز ناراحتی از درگذشت جعفر کاشانی، رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت:

ایشان در تیم ملی چند سالی به عنوان بزرگ‌تر تیم حضور داشتند و همبازی بودیم و جزو چهره‌های تحصیلکرده فوتبال و سفیر کشورمان در چند کشور بود و از خبر درگذشت او شوکه شدم، چون سرحال و قبراق بود.

منصور رشیدی درخصوص عملکرد استقلال گفت: آقایان طوری تیم را خالی و بدون ستاره کردند که استراماچونی یا هر مربی توانمند دیگری نمی‌تواند به موفقیت برسد. شما در تیم استقلال چند بازیکن تمام‌عیار سراغ دارید؟ مهاجم گلزن تیم کیست؟ در فوتبال دفاع چپ و راست بسیار اهمیت دارد که هم محور حملات هستند و هم ستون قابل اتکا برای دفاع تیم تا اجازه ندهند وینگر‌های حریف توپ روی دروازه ارسال کنند. در دفاع چپ ضعف داشتیم، برای دفاع راست هم در این چند مسابقه وریا غفوری شباهتی به آن بازیکن فصل‌های قبل ندارد و امیدوارم مجدداً اوج بگیرد.

منصور رشیدی که خود مربی حسین حسینی بوده، درباره عملکرد او گفت: حسینی به شدت افت کرده است. نداشتن رقیب و تمرین نامناسب از دلایل افت او هستند. من انتقادی به مربی دروازه‌بان‌های استقلال ندارم، اما تمرین دادن دروازه‌بان‌ها متفاوت است. به عنوان مثال زمانی که برومند و طباطبایی در استقلال بودند، یکسری تمرینات مشترک داشتند و یکسری تمرینات اختصاصی. مثلاً با برومند روی رفلکس‌ها کار می‌کردم و با طباطبایی روی خروج. درباره رقیب هم باید بگویم دروازه‌بان دوم نهایتاً باید ۱۰ درصد از دروازه‌بان اول ضعیف‌تر باشد تا دروازه‌بان تیم بداند اگر ۱۰ دقیقه تعلل کند، هم‌سطح دروازه‌بان دوم می‌شود و در عین حال انگیزه نفر دوم از او بالاتر است پس می‌تواند جایش را به همین سادگی از دست بدهد، اما الان دروازه‌بان دوم استقلال با رعایت احترام ۶۰ درصد با حسینی فاصله دارد. مسلماً او بابت جایگاهش مطمئن خواهد ماند کما اینکه در بازی با یک تیم دسته اولی در جام حذفی هم جرأت نکردند به دروازه‌بان دوم بازی دهند.

منصور رشیدی گفت: قصد من از گفتن این حرف‌ها صرفاً دلسوزی است. من از دهه ۴۰ در استقلال بوده‌ام، شب‌ها در ورزشگاه امجدیه می‌خوابیدم، امکاناتم یک تشک، پتو و یک متکا بود. یخچال و آب سرد نداشتم. وقتی ملی‌پوش شدم، باشگاه ماهی ۲۵۰ تومان معادل ۳۵۰ دلار امروز به من حقوق می‌داد که در ۲ ماه اول از خوشحالی درست خوابم نمی‌برد. از آن آدم‌ها نبوده‌ام که اگر در استقلال پست نداشته باشم، از باخت تیم خوشحال شوم.

منصور رشیدی گفت: شبیه پیشکسوتی مثل امیر قلعه‌نویی هم نیستم که هر بار مصاحبه می‌کند، می‌گوید من در دسته سوم در استقلال ماندم، ولی نمی‌گوید در آن ایام مصدومیت داشت و باشگاه استقلال در حقش محبت کرد و او را نگه داشت. یا نمی‌گوید در مقایسه با همه مربیان داخلی استقلال همواره بالاترین قرارداد‌ها را بست و همین ۲ هفته قبل بعد از گرفتن طلب ۸۰۰ میلیون تومانی رضایت داد وگرنه استقلال برای دومین بار از لیگ قهرمانان آسیا کنار گذاشته می‌شد. اگر کسی استقلالی است، نباید سر باشگاه و هوادارانش منت بگذارد. مثلاً قلعه‌نویی جای اینکه بگوید در دسته سوم در استقلال بودم، بگوید من هم جزو نفراتی بودم که در سقوط این تیم به دسته سوم سهم داشتم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .