علیرضا علیفر گفت: من فرزند ایران هستم و تا نفس می‌کشم به خاک مقدس سرزمینم وفادارم و افتخار می‌کنم که از طریق سیمای جمهوری اسلامی ایران با مردم کشورم در ارتباط هستم.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، علیرضا علیفر گزارشگر فوتبال صداوسیما که چندی پیش هنگام گزارش بازی رئال مادرید و لوانته به اشتباه از سیدجلال حسینی، کاپیتان پرسپولیس نام برد این اشتباه‌اش سوژه بسیاری از رسانه‌های کشور و شبکه‌های مجازی شد. علیفر پس از این گزارش مدتی از تلویزیون فاصله گرفت و حتی صحبت‌هایی از مهاجرت وی به خارج از کشور زده شد. اما روز گذشته پس از چند روز دوری علیفر از تلویزیون، این گزارشگر بازی فیورنتینا و اودینزه از دیدارهای سری A ایتالیا را گزارش کرد.

علیفر حین گزارش این بازی گفت: در بازی رئال مادرید و لوانته به دلیل اطلاعات غلطی که از یک سایت خارجی گرفتم، به اشتباه نام سیدجلال حسینی را در ترکیب تیم لوانته اعلام کردم. البته در نیمه دوم متوجه اشتباه خود شدم و آن را تصحیح کردم اما الان لازم است یک بار دیگر از بینندگان و فوتبال‌دوستان عذرخواهی کنم.

وی افزود: من هیچ جا نرفته‌ام و هیچ جا هم قرار نیست بروم. من فرزند ایران هستم و تا نفس می‌کشم به خاک مقدس سرزمینم وفادارم و افتخار می‌کنم که از طریق سیمای جمهوری اسلامی ایران با مردم کشورم در ارتباط هستم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .