سرمربی تیم فوتبال پیکان می‌گوید تیمش به خوبی می‌دانست سایپا چگونه بازی خواهد کرد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

حسین فرکی عصر پنج‌شنبه پس از برتری تیمش برابر سایپا در نشست خبری اظهار کرد: بازی سختی را پشت سر گذاشتیم. هم برای ما و هم سایپا کار سخت بود چون به برد نیاز داشتیم. آن‌ها دو تساوی ارزشمند برابر سپاهان و شهر خودرو کسب کرده بودند و امیدوار بودند امرور هم پیروز باشند. سعی کردیم بازی هجومی را انجام بدهیم و برنده باشیم. می‌دانستیم سایپا به دنبال چه است و این تیم را به خوبی آنالیز کرده بودیم. اگر بازیکنان ما دقت می‌کردند می‌توانستیم بیش‌تر گل بزنیم.

او افزود: بازی دو نیمه متفاوت داشت که نیمه اول ما برنده بودیم اما در نیمه دوم شرایط تغییر کرد. سعی کردیم وظایف را به بازیکن خط دفاع بگوییم تا خوب کار کنیم چون قبلاً گل‌هایی خورده بودیم اما امروز خط دفاع مستحکم ظاهر شد. دفاع ما باید این اعتماد به نفس را داشته باشد تا نگاه جامعه فوتبال به خودش را تغییر بدهد. ما امروز کیفت خوبی از فوتبال را ارائه کردیم. باید بتوانیم در جدول جایگاه خوبی پیدا کنیم و تا به استقبال هفته یازدهم برویم. حالا هم لیگ تعطیل است تا تیم ملی با عراق بازی کند. برای تیم ملی آروزی موفقیت می‌کنم.

فرکی درباره اظهارات ابراهیم صادقی که از اشتباهات داوری یاد کرده بود، گفت: داوری برای ما قابل احترام است. باید اجازه بدهیم کارشناسان داوری اظهار نظر کنند اما اگر نظر آقای صادقی چیز دیگری است برای من قابل احترام است. درباره داوری اظهار نظر نمی‌کنم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .