باشگاه پرسپولیس به دنبال جذب مهاجم برزیلی برای تقویت خط حمله خود است.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

 

 

پرسپولیس بعد از عملکرد ضعیف جونیور براندائو که سبب شد تا عمر حضورش در این تیم کم باشد و پس از ۱۰ هفته از جمع پرسپولیسی‌ها جدا شود به دنبال مهاجم جدید است

پرسپولیس‌ درصدد هستند تا به جای او ۲ مهاجم خارجی جذب کنند، اما با مشکل مالی مواجه هستند. بازیکنان خارجی معرفی شده به باشگاه پرسپولیس قیمت بالایی دارند و جذب ۲ بازیکن خارجی برای این تیم بیش از یک میلیون دلار هزینه داشته باشد و شاید پرسپولیس در نیم‌فصل نتواند بیشتر از یک بازیکن خارجی در خط حمله به خدمت بگیرد.

پرسپولیس به دنبال جذب جوناتاس است؟

گزینه پرسپولیس‌ ، مهاجم برزیلی به نام جوناتاس است که مدیران پرسپولیس مذاکره با این بازیکن بلند قامت را که سابقه حضور در لیگ‌های فوتبال باشگاهی ایتالیا و انگلیس را دارد آغاز کرده اند و قرار است نیم فصل به این تیم بپیوندد تا بتواند مشکل گلزنی سرخ‌ها را برطرف کند.

همچنین در حالی که پیش از این اعلام شده بود که سرخ‌ها قصد دارند بازیکن ایرانی هم به خدمت بگیرند، اما این خبر تکذیب شد و آن‌ها برنامه‌ای برای جذب بازیکن داخلی ندارند.

کانال خبری آلفا از یکی دیگر از گزینه های خط حمله پرسپولیس رونمایی کرد، بازیکن پیشین هانوفر که هم اکنون بازیکن آزاد محسوب میشود. جوناتاس در ترانسفر مارکت در حدود سه میلیون یورو ارزش گذاری شده و با قد 192 تبحر خاصی در تمام کردن توپ های هوایی دارد.
جوناتاس مهاجم جدید پرسپولیس
جوناتاس موفق شده در تمام طول مدت بازی حرفه ای خود 88 گل و 32 پاس گل در 200 مسابقه به ثمر برساند. باید دید تلاش مسئولین پرسپولیس برای جذب جوناتاس سر انجام به نیجه مثبت ختم می شود یا خیر.
آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .