نباید بیش از حد تحلیل کنید، زیرا بدین معناست که شما فعالانه درحال فکر کردن به آن هستید؛ پس صدفی که بیشتر برای شما برجسته است، انتخاب شماست، نه آن که پس از فکر کردن طولانی و سخت در مورد آن متوجه شدید.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

شما می‌توانید با نگاه کردن به انتخاب‌ها و اولویت‌هایی که دارید، چیز‌های زیادی در مورد خودتان بفهمید.

مردم اغلب جذب رنگ‌ها و اشکال بخصوصی می‌شوند بدون اینکه فعالانه به آن فکر کنند. انگیزه ناخودآگاه پشت این انتخاب ها، برخی از جنبه‌های اساسی شخصیت شما را آشکار می‌کند.

حالا بگویید بیشتر جذب کدام صدف می‌شوید؟

نباید بیش از حد تحلیل کنید، زیرا بدین معناست که شما فعالانه درحال فکر کردن به آن هستید؛ پس صدفی که بیشتر برای شما برجسته است، انتخاب شماست، نه آن که پس از فکر کردن طولانی و سخت در مورد آن متوجه شدید. بنابراین، به تصویر نگاه کنید و در یک لحظه تصمیم بگیرید که کدام صدف را بیشتر دوست دارید. مهم نیست چرا!

صدف

صدف شماره ۱

اگر شهودتان، شما را به این صدف هدایت کرد، به این معنی است که دوران سختی را پشت سر گذاشته اید یا در حال حاضر در حال پشت سر گذاشتن آن هستید.

رد کردن این مراحل سخت، شما را به فردی عاقل‌تر و قوی‌تر تبدیل کرده است و می‌توانید خیلی واضح‌تر از بسیاری از مردم، عاقبت اندیشی کنید. شما به دنبال محافظت هستید، به همین دلیل صدفی را انتخاب کرده اید که قسمت بیرونی آن خاردار است، بنابراین شما میل به داشتن احساس امنیت دارید.

صدف شماره ۲

این صدف پوسته بیرونی بسیار متقارن و صافی دارد که یعنی شما فردی هستید که در زندگی روزمره خود به ساختار نیاز دارید و همیشه به دنبال تعادل می‌باشید.

شما یک کمال گرا هستید و نمی‌توانید تحمل کنید که کار‌ها به صورت شلخته یا با عجله تمام شود؛ وقتی همه چیز به طور منظم پیش نمی‌رود، دچار استرس می‌شوید. در واقع شما فردی هستید که همیشه فهرستی برای انجام دادن کار‌ها دارید و بهترین برنامه ریز و سازمان دهنده است.

صدف شماره ۳

این صدف دارای روکش صاف زیبا، اما پر از ترک است و لبه تیز دارد. شما کسی هستید که می‌بخشید، اما خیلی راحت فراموش نمی‌کنید. احتمالاً چیزی شما را آزار می‌دهد و روح شما را می‌خورد؛ بهتر است آن را رها کنید، زیرا فقط کار را برای خودتان سخت می‌کنید. برایتان مشکل است که اجازه دهید دیگران به شما نزدیک شوند و عادت دارید که دور خود دیوار بکشید.

منبع: سایت طلا