محل تمرین پرسپولیس در یکی از عجیب‌ترین نقاط تهران واقع شده است.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، بازی تیم‌های پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان در حالی به میزبانی ورزشگاه خانگی سرخ‌پوشان (شهید کاظمی) برگزار شد که تصاویر منتشره این بازی یک قاب عجیب را در خود دارد.

در این تصویر در حالی‌که بازیکنان پرسپولیس پس از تایم استراحت، مشغول آماده‌سازی خود هستند و برخی از آنها نیز در گوشه‌ای صحبت‌های کادرفنی را دنبال می‌کنند، کمی دورتر دود غلیظ سیاه رنگ دیده می‌شود.

این دود که کاملا فضا را تحت تاثیر قرار داده اما مشخص نیست که به‌صورت دقیق متعلق به چه نقطه‌ای است و در فضای مجازی هم واکنش‌های زیادی را به خود دیده است.

اما برای اعضای تیم پرسپولیس و افرادی که به محل تمرین سرخ‌پوشان رفت و آمد دارند، این دود چندان غریب نیست و تبدیل به یک عادت روزانه شده. پشت ورزشگاه شهید کاظمی، منطقه معروف خلازیل قرار دارد که پاتوق فروش ضایعات و سایر موارد است و معمولا در ساعات بعد از ظهر و عصر به بازاری شلوغ تبدیل می‌شود.

همچنین گروهی از افراد این منطقه ضایعات مس، آهن و سیم را به آتش می‌کشند تا استفاده‌های جانبی از آن داشته باشند و در اثر این آتش سوزی‌ها این دود وارد فضای محل تمرین پرسپولیس می‌شود و امروز در حاشیه بازی سرخ‌پوشان و نفت مسجدسلیمان هم دیده شد.

باشگاه پرسپولیس در سال‌های اخیر درخواست رسیدگی به اتفاقات این منطقه را داشته و باید دید در آینده چه اتفاقی رخ می‌دهد.