رسانه های انگلیسی امروز گزارش دادند که سرگی میلینکویچ ساویچ، ستاره صرب لاتزیو فصل بعد برای منچستریونایتد بازی خواهد کرد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، سرگی میلینکوویچ ساویچ ستاره 26 ساله صرب از سال 2015 برای لاتزیو بازی می کند و در هفتمین فصل حضورش همچنان هافبکی مهم و تاثیرگذار است. فصل جاری هرچند برای لاتزیو خوب سپری نشده ولی او توانسته در 44 بازی این فصل، 10 گل بزند و 12 پاس گل نیز بدهد. در یکی دو سال اخیر اخبار و شایعات زیادی در مورد جدایی ساویچ منتشر شده و حتی تابستان سال پیش صحبت از علاقه منچستریونایتد بسیار جدی شده بود ولی رقم 120 میلیون یورویی لاتزیو باعث شد همه چیز منتفی شود.

از قرارداد ستاره صرب هنوز دو سال و نیم دیگر باقیمانده و لاتزیو روی او 100 میلیون یورو قیمت گذاشته است. طبق ادعای دو ماه پیش گاتزتا دلو اسپورت، باشگاه پی اس جی مذاکراتی خوب و مثبت با میلینکوویچ ساویچ داشته و توانسته رضایت او را هم جلب کند. باشگاه پاریسی حاضر است برای این انتقال 80 میلیون یورو نیز پرداخت کند که با رقم مدنظر لاتزیو 20 میلیون یورو فاصله دارد، با این وجود پی اس جی خوشبین است در نهایت بتواند روی همین مبلغ کار را تمام کند.

در همین رابطه امروز نشریه انگلیسی سان گزارش داد که ستاره صرب با منچستریونایتد به تواق رسیده و ترجیح می دهد فصل بعد برای شیاطین سرخ و زیر نظر اریک تن‌هاخ بازی کند. سان از قول ایجنت میلینکویچ ساویچ مصاحبه ای نیز منتشر کرده که بر این اساس، لاتزیو حاضر است با 65 میلیون یورو این بازیکن را به منچستر انتقال دهد.

ساعتی بعد اما مدیربرنامه های بازیکن هرگونه مصاحبه با سان را تکذیب کرد و گفت که بهتر است به لاتزیو و میلینکویچ ساویچ احترام گذاشته شود.