سید جلال حسینی مقابل پیکان پس از چند هفته دوری از ترکیب اصلی به طور کامل بازی کرد و به خط دفاعی سرخ‌ها سامان بخشید.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس در آزادی در شرایطی از خودروسازان میزبانی کرد که قرمزها چاره‌ای جز پیروزی نداشتند و حتی ده نفره شدن آنها توجیه خوبی برای از دست دادن سه امتیاز بازی نبود‌.

در این مسابقه سیدجلال حسینی به ترکیب اصلی بازگشته بود و با علی نعمتی زوج خط دفاعی پرسپولیس را تشکیل دادند. آخرین حضور فیکس حسینی در آزادی مقابل مس رفسنجان در هفته بیستم بود ک آن بازی با نتیجه سه بر یک به سود قرمزها پایان یافته بود و حالا بازگشت کاپیتان به قلب خط دفاعی، کلین‌شیت و پیروزی را برای‌شان به ارمغان آورد.

کاپیتان قرمزها مقابل پیکان دقت پاس ۸۲ درصدی داشت و با ۴ کنش دفاعی روی زمین و سه نبرد هوایی موفق چهره تاثیرگذار خط دفاعی بود. همچنین حضور او در مسابقه‌ای که تیمش در آن دقایقی زیادی را با یک یار کمتر سپری کرد باعث منظم شدن ساختار دفاعی سرخپوشان شده بود.

بدون شک بسته شدن بازوبند به بازوی سیدجلال باتجربه در پنج بازی سرنوشت‌ساز آینده می‌تواند از نظر فنی و روحی روی روند پرسپولیس تاثیرگذار باشد.

حسینی در دقایق پایانی بازی با پیکان با سری بانداژ شده کار را دنبال کرد اما مصدومیت او جدی نیست و می‌تواند آماده بازی مقابل ذوب آهن شود. جالب اینکه وقتی شاگردان مجتبی حسینی در دقایق پایانی از چپ و راست روی دروازه لک توپ می‌ریختند سیدجلال حسینی با سر بانداژ شده توپ ارسالی از سمت راست را دور کرد و نقش پررنگی در کلین‌شیت تیمش داشت.