ناصر الخلیفی نیز همچون کیلیان امباپه روز گذشته را در پایتخت اسپانیا حضور داشت.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:
به گزارش "ورزش سه"، عصر روز گذشته بود که کادنا کوپه خبر از حضور کیلیان امباپه در شهر مادرید داد. ستاره پی اس جی که شایعات و گمانه زنی ها در مورد انتقال او به رئال ماه هاست که به گوش می رسد، همراه با اشرف حکیمی، دوست و هم تیمی خود که محصول آکادمی رئال است، ناهار را در رستوران معروف لِنیا متعلق به دنی گارسیا صرف کردند. امباپه تصویری از خود در مادرید نیز منتشر کرد که جو رسانه های اسپانیا را کاملا تحت تاثیر خود قرار دهد.

کمی بعد مشخص شد که ناصر الخلیفی، مدیر پی اس جی نیز برای حضور در جلسه اتحادیه باشگاه های اروپا در مادرید حضور دارد. جلسه ای که در ورزشگاه وندامتروپولیتانو پیش بینی شده بود. حتی شایعاتی در مورد اینکه امباپه و الخلیفی با یک پرواز به مادرید آمده اند نیز منتشر شد.
خبرنگار ال چیرینگیتو توانست ناصر الخلیفی را در حال خروج از ورزشگاه وندا شکار کرده و از او در مورد حضور امباپه در شهر مادرید سوال کرد و پاسخ مدیر قطری جالب بود:« عجیب سوالی!»
ساعتی پیش مانو ساینز، خبرنگار آاس در یک لایو اینستاگرامی ادعا کرد که الخلیفی در جلسه اتحادیه، به همتایان خود گفته است که با امباپه همه توافقات صورت گرفته و به زودی تمدید او رسمی خواهد شد. خبری که هفته گذشته لوپاریزین، نشریه نزدیک به پی اس جی منتشر کرده بود ولی خیلی زود توسط مادر امباپه تکذیب شد.

 

 اگر ادعای الخلیفی درست باشد، خبری بسیار بد برای رئال محسوب می شود که یک سال است روی جذب این بازیکن برنامه ریزی کرده و دیروز شاهد بود که ارلینگ هالند نیز راهی سیتی شد. نه امباپه و نه هالند برای رئال مادرید؟