با درخواست اسکوچیچ و موافقت سازمان لیگ بازی های لیگ برتر 20 شهریور تعطیل می شود تا تیم ملی اردوی تدارکاتی خود را به بهانه بازی با اروگوئه و یک تیم دیگر آغاز کند.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

 به گزارش "ورزش سه"، هنوز تاریخ دقیق بازی های لیگ برتر مشخص نشده است اما اگر بنا به گفته قبلی سهیل مهدی – رییس کمیته مسابقات از 20 مرداد آغاز شود بعد از یک ماه به خاطر اردوی تدارکاتی تیم ملی تعطیل خواهد شد. فیفا دی از 28 شهریور آغاز می شود و از آنجایی که بیشتر بازیکنان تیم ملی لژیونر هستند تصور می شد اردوی تیم ملی هم از این تاریخ آغاز شود اما سرمربی تیم ملی طی درخواست رسمی از سازمان لیگ تقاضا کرده بازی های لیگ برتر را از 20 شهریور تعطیل کند تا او بتواند اردوی تیم ملی را برگزار کند. به نظر می‌رسد اردوی تیم ملی از 20 شهریور تا شروع فیفادی با حضور بازیکنان داخلی برگزار خواهد شد. با  این حال اسکوچیچ در این مدت زمان تصمیم دارد با برگزاری تمرینات نفرات دعوت شده را به هماهنگی و هارمونی لازم از نظر تاکتیکی برساند.

نمایش تیم ملی در برابر الجزایر ودر نهایت شکست در این بازی منجر به اتخاذ این تصمیم از سوی اسکوچیچ شده است. تیم ملی پیش از سفر به اتریش برای بازی با اروگوئه، در تهران و در کمپ تیم های ملی تمرین خواهد کرد. قرار است تیم ملی در فیفادی پیش رو دو بازی دوستانه انجام دهد.