شادی دیوانه‌وار گرت بیل پس از فتح دربی (عکس)گرت بیل تماشاگر ویژه دربی لوس انجلس بود و در پایان بازی به زمین رفت و برد تیمش را جشن گرفت.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، قرارداد بیل با رئال مادرید در پایان فصل گذشته به اتمام رسید و او به عنوان بازیکن آزاد و به صورت رایگان از این باشگاه جدا شد. 

این بازیکن ولزی خیلی زود باشگاه جدیدش را انتخاب کرد و از بین باشگاه‌هایی که خواهان به خدمت گرفتن او بودند تصمیم گرفت که در لیگ فوتبال آمریکا، پیراهن لوس آنجلس اف سی را به تن کند. 

بیل دقایقی پیش از آغاز بازی شب گذشته برابر لوس آنجلس گلکسی در ورزشگاه حاضر و با استقبال گرم هواداران تیم جدیدش روبرو شد. 

دربی با برتری 3-2 اف سی لوس آنجلس به پایان رسید و گرت بیل در پایان بازی به زمین رفت و به شادی و پایکوبی پرداخت. او حتی بلندگویی را هم در دست گرفت و برای هواداران سرود پیروزی خواند! رفتاری جالب توجه از سوی بازیکنی که حتی حاضر نشده بود در جشن قهرمانی لالیگای رئال شرکت کند(در جشن قهرمانی چمپیونزلیگ و خداحافظی با هواداران حاضر بود).

بیل که دو روز پیش احتمالا به طعنه و با زبان اسپانیایی پیامی ویدیویی برای هواداران تیم جدیدش فرستاده بود، در پایان بازی دیشب به "ESPN" گفت:« اف سی لوس آنجلس باشگاهی تازه تاسیس ولی پر زرق و برق است. محیط جدید برایم بسیار جذاب است و پس از صحبت با مدیران و کادر فنی به این نتیجه رسیدم که قدم خوبی برای فوتبالم محسوب می شود. اینجا حس بودن در خانه را دارم و برای شروع کار هیجان زده ام. دوست دارم برای این هواداران باورنکردنی، بهترین بازی ها را انجام دهم.»

بیل ادامه داد:« می خواهم به تیم برای کسب موفقیت کمک کنم و نام و نشان خوبی از خودم به یادگار بگذارم. همچنین می توانم به بازیکنان جوان کمک کنم و توصیه های خوبی برای شان داشته باشم.»

اولین بازی گرت بیل احتمالا هشت روز دیگر برابر اف سی نشویل خواهد بود.