سرژ گنابری، ستاره آلمانی قرارداد خود را با بایرن مونیخ تمدید می کند و انتقال او به باشگاه رئال مادرید منتفی شده است.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، قرارداد سرژ گنابری، وینگر تکنیکی بایرن مونیخ در تابستان سال 2023 تمام می شود و عدم توافق برای تمدید، باعث شده بود تیم های بزرگی از جمله رئال مادرید در هفته های اخیر برای خرید او اقدام کنند. اما نشریه بیلد امروز با انتظار گزارشی مدعی شد روند مذاکرات برای تمدید قرارداد بین مدیران باشگاه بایرن مونیخ و سرژ گنابری در روزهای اخیر مثبت بوده و احتمال تمدید قرارداد این ستاره آلمانی افزایش یافته است. 

اگرچه در روزهای اخیر چلسی علاقه خود برای جذب سرژ گنابری را ابراز کرده، اما این باشگاه گزینه ای جدی برای این بازیکن نیست و ستاره آلمانی بعد از سپری کردن چند فصل در آرسنال، تمایلی به رفتن به تیم رقیب ندارد. همچنین تلاش رئال مادرید نیز برای خرید سرژ گنابری بی اثر بوده و این بازیکن ترجیح می دهد به فوتبال خود در آلمان ادامه دهد. رئال مادرید قصد داشت در همین فصل تابستان سرژ گنابری را جذب کند و یا در صورت عدم تمدید قرارداد، با او برای انتقالی آزاد در فصل آینده به توافق برسد. نشانه هایی وجود دارد که گنابری قرارداد خود را در آینده ای نزدیک تمدید خواهد کرد.

بدین ترتیب یک گزینه هجومی دیگر برای رئال مادرید نیز منتفی شد و نام سرژ گنابری به لیست بازیکنانی چون ارلینگ هالند، کیلیان امباپه، ریچارلیسون و ... پیوست. پس رئال مادرید فصل بعد با ستاره هایی چون کریم بنزما و وینیسیوس جونیور به کار خود ادامه خواهد داد و خرید مهاجم جدید احتمالا به تابستان سال 2024 موکول خواهد شد.