شاگردان ساکت الهامی عصر روز گذشته تمرینات شان را برای بازی مقابل پرسپولیس آغاز کردند.

رقیب پرسپولیس یک روز زودتر استارت زد (عکس)
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، هوادار تهران که فصل گذشته تیم سرسختی برای مدعیان قهرمانی بود و آنها را به دردسر می‌انداخت این فصل نیز شروع قابل قبولی در لیگ برتر داشته و پس از متوقف کردن تراکتور در تبریز حالا خود را آماده مصاف با پرسپولیس می‌کند.

هوادار فصل گذشته در آزادی در یک بازی پر اتفاق دو بار از پرسپولیس جلو افتاد که در نهایت بازی دو بر دو مساوی شد. در دور برگشت نیز در شرایطی که سرخ‌ها برای جا نماندن از کورس قهرمانی، فقط پیروزی می‌خواستند در ورزشگاه دستگردی مقابل این تیم تازه لیگ برتری شده متوقف شدند تا پرسپولیس تنها دو امتیاز از دو دیدار رفت و برگشت مقابل این تیم کسب کرده باشد.

هواداری‌ها که این فصل تحت هدایت ساکت الهامی کار می‌کنند از روز گذشته تمرینات خود را برای بازی مقابل پرسپولیس آغاز کرده‌اند. هوادار در بازی قبل در آرایش ابتدایی ترکیب اصلی خود تغییر داشت و با چینش سه دفاعه اجازه گلزنی به تراکتور را نداد.

ساکت الهامی پس از شکست مقابل صنعت نفت آبادان دست به تغییر زد و خط دفاع تیم خود را فشرده‌تر کرد. چینش ابتدایی ترکیب هوادار مقابل تراکتور ۱-۲-۴-۳ بود و به احتمال زیاد مقابل پرسپولیس نیز با همین روش کار را شروع خواهند کرد.

بازیکنان هوادار که چندتای آنها استقلالی‌های سابق محسوب می‌شوند انگیزه زیادی برای مصاف با پرسپولیس دارند و بدون شک شاگردان یحیی گل‌محمدی کار ساده‌ای برای پیروزی نخواهند داشت.

نکته جالب این است که پرسپولیس روز گذشته تمرین تاکتیکی نداشت و در سالن بدنسازی تمرین کردند اما هواداری‌ها یک روز زودتر استارت برنامه‌های‌شان برای این بازی را در ورزشگاه خیریه عمل زدند.