مدافع چپ سپاهان در دومین مسابقه پیاپی بازیکنی غیر از یار ملی‌پوش این تیم بود.

چپِ سپاهان با زکی پور پُر شد!(عکس)
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، ژوزه مورایس در این فصل تغییرات قابل توجهی در ترکیب سپاهان به وجود آورده و به ویژه در دو دیدار اخیرشان سورپرایزهایی داشته که البته برخی از آنها مثل حضور میلاد زکی‌پور در ترکیب، جواب داده و این بازیکن توانسته جایگاه ثابتی در جمع نفرات اصلی طلایی‌پوشان به دست بیاورد.

زکی‌پور که یکی از پر سروصداترین بازیکنان نقل و انتقالات تابستانی بود و با وجود بحث انتقال‌اش از گل‌گهر سیرجان به پرسپولیس، سپاهان را انتخاب کرد و راهی اصفهان شد، در سومین دیدار فصل خود را به ترکیب این تیم رساند و در نخستین حضور ثابت توانست نمایش درخشانی ارائه کند و مقابل فولاد خوزستان هم از ابتدا به زمین برود.

این مدافع چپ‌پا که نخستین بار در هفته سوم مقابل گل‌گهر سیرجان و تیم سابق خود حضور در ترکیب سپاهان را تجربه کرده بود، توانست در کنار انجام کارهای دفاعی، دو گل تماشایی هم با ضربه ایستگاهی و ضربه سر به ثمر رساند و با همین عملکرد درخشان جایگاهش را در ترکیب طلایی‌پوشان محکم کند.

زکی‌پور در دیدار قبلی سپاهان مقابل فولاد خوزستان نیز علی‌رغم اینکه تیمش شکست خورد، بازهم در خط دفاعی مطمئن ظاهر شد و در کنار اینکه اجازه نداد حمله جدی از سمت او شکل بگیرد، سه نفوذ و سانتر خطرناک هم انجام داد تا در دومین حضور ثابت متوالی بتواند خود را به مورایس اثبات کند.

با توجه به شرایطی که در سپاهان وجود دارد و آنطور که عنوان می‌شود، احتمالا مورایس در دیدار آینده مقابل ذوب‌آهن از امید نورافکن در پُست جدیدی غیر از دفاع چپ بهره ببرد و زکی‌پور برای سومین دیدار پیاپی به‌عنوان مدافع چپ طلایی‌پوشان بازی می‌کند.