فرمانده کل سپاه گفت: گفت: امروز باید به‌صراحت بگویم ما یک قدرت بزرگ هستیم و قدرت بزرگ قدرتی است که اجازه تفوق سیاسی به شیاطین قدرتمند عالم ندهد.

فرمانده‌ کل سپاه: ما یک قدرت بزرگ هستیم
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

فرمانده کل سپاه گفت: گفت: امروز باید به‌صراحت بگویم ما یک قدرت بزرگ هستیم و قدرت بزرگ قدرتی است که  اجازه تفوق سیاسی به شیاطین قدرتمند عالم ندهد.

سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی در نهمین آیین الحاق تجهیزات تخصصی و دفاعی شناوری نیروی دریایی سپاه که با حضور سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس ستادکل نیروهای مسلح و جمعی از مقامات و مسئولان لشکری و کشوری در بندرعباس برگزار شد، با قدردانی از همت و مجاهدت‌های شبانه‌روزی فرماندهان، مسئولین و متخصصان این نیرو و همچنین حمایت و همراهی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و شرکت‌های دانش‌بنیان در عرصه قدرت‌سازی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت عظیم‌الشأن ایران اظهار داشت: واقعیت این است که در نظام جهانی امروز جایی برای ضعیف‌ها وجود ندارد، امروز جهان منطق قدرت را به‌رسمیت می‌شناسد تا قدرت منطق را و در این مسیر سخت همواره از قدرت منطق استفاده کرده‌ایم.

وی افزود: ما منطقمان را که منطق عدالت و زندگی بر اساس مسالمت و برابری انسانها و به‌رسمیت شناختن حق سرنوشت همه ملت‌ها است به جهان عرضه کرده‌ایم، اینها شعائر انقلاب ماست.

سرلشکر سلامی با یادآوری اینکه "دشمنان ما سال‌ها است تلاش کرده‌اند ما را گرفتار تحریم، حصر اقتصادی و انزوای سیاسی سازند"، خاطرنشان کرد: دشمنان همواره به‌دنبال حذف نفوذ گفتمان انقلاب اسلامی از سرتاسر جهان اسلام بوده‌اند و در آرزوی محدودسازی قدرت ما، پدیده تکفیر و انتشار تروریسم و جنگ‌های نیابتی را در سیاست‌های مخرب و ویرانگر خود قرار دادند.

فرمانده‌کل سپاه با تأکید بر اینکه "به‌رغم آن‌که ما به‌نحو وسیعی درگیر پدیده شوم تروریسم و جنگ‌های نیابتی شدیم، اما به فرازهای درخشانی از مبارزات و کارزار سرسخت تقابل راهبردی رسیده‌ایم" تصریح کرد: به‌برکت هدایت‌های رهبری حکیم، شجاع و وارسته این انقلاب شکوهمند،‌ ما به یک نقطه مرجعیت سیاسی در منطقه با تأثیر جهانی تبدیل شده‌ایم امروز باید به‌صراحت بگویم ما یک قدرت بزرگ هستیم و قدرت بزرگ قدرتی است که اجازه تفوق سیاسی به شیاطین قدرتمند عالم ندهد.