مدافع راست نساجی می گوید برای شادی هواداران تیمش از هیچ تلاشی در بازی های آینده دریغ نخواهند کرد.

 غلام علی بیگی: از بازی با استقلال امتیاز می‌خواهیم
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، نساجی مازندران در هفته پنجم اولین پیروزی خود در لیگ برتر را به دست آورد و شرایط خود را در جدول بهبود بخشید. شاگردان حمید مطهری حالا با شرایط روحی بهتر روز شنبه میهمان استقلال هستند و امیدوارند به شرایط رو به رشد خود ادامه بدهند.

سعید غلامعلی بیگی یکی از بازیکنان باتجربه نساجی است که امسال در پست غیر تخصصی دفاع راست به میدان برود و نقش زیادی در موفقیت های تیمش دارد. او درباره شرایط نساجی بعد از بازی با مس کرمان به خبرنگار ما گفت: خوشحالیم که توانستیم مزد تلاشمان را بگیریم و اولین پیروزی فصل را به دست بیاوریم. برای ما بسیار مهم بود که در حضور هواداران پرشور خود پیروز شویم و خداراشکر که این مهم حاصل شد. امیدوارم روند روبه جلو و خوبمان را ادامه بدهیم و موفقیت های بزرگ تری را نیز به دست بیاوریم.

مدافع راست نساجی ادامه داد: تیم ما نسبت به پارسال تغییراتی داشته و از اول فصل می گفتیم که نیاز به زمان داریم تا تفکرات کادرفنی اجرا شود و به هماهنگی ایده آل برسیم. البته که از داوری نیز در هفته های نخست بسیار ضرر کردیم و امتیازاتی از ما گرفته شد. با این حال بازی به بازی جلو می رویم و الان هم تمام تمرکز خود را گذاشته ایم تا مقابل استقلال عملکردخوبی داشته باشیم.

غلامعلی بیگی درباره مسابقه با استقلال و شانس موفقیت تیمش در ورزشگاه آزادی گفت: قطعا کار سختی داریم. استقلال تیمی بزرگ و پرمهره است که مقابل هوادارانش بسیار خطرناک تر است. آنها مدافع عنوان قهرمانی هستند و نسبت به پارسال تقویت شده اند و ستاره های بزرگی در اختیار دارند. با این حال ما نیز تیم دست و پا بسته ای نیستیم و برای کسب موفقیت مقابل استقلال دست به هرکاری خواهیم زد. با روحیه خوب به ورزشگاه آزادی می رویم و امیدوارم به آنچه استحقاقش را داریم دست پیدا کنیم. می خواهیم با امتیاز ورزشگاه را ترک کنیم و انشاالله اتفاق خاصی نیفتد و به هدفمان برسیم.

او با اشاره به نقش هواداران نساجی روی این تیم بیان کرد: هواداران ما واقعا کم نظیر هستند. ما برای سربلندی و شادمانی این هواداران هرچه در توان داریم می گذاریم. خوشحالیم که بعد از مدت ها در ورزشگاه خانگی خودمان به میدان می رویم و آنها در کنار ما هستند. شک ندارم در بازی با استقلال هم هواداران پرشور ما زحمت می کشند و برای حمایت از نساجی به ورزشگاه آزادی می آیند. انشاالله بتوانیم با خوشحالی آنها را راهی شمال کنیم و شرمنده شان نشویم.

غلامعلی بیگی در پایان درباره آینده نساجی افزود: تیم خوبی داریم که فوتبال روانی را بازی می کند. برای موفقیت در مسابقات آینده باید کار کنیم. امسال لیگ برتر بسیار سخت است و همه تیم ها شرایط نسبتا مناسبی دارد. بازی های سختی داریم اما شک ندارم با انگیزه ای که در بچه ها وجود دارد می توانیم با کسب نتایج خوب دل مردم خوب مازندران و به خصوص قائمشهری های عزیز را شاد کنیم.